У тілі 12-річної дівчинки «живе» її покійна старша сестра

Следствие ведут экстрасенсы

12-річну дівчинку протягом року ночами хтось душить, після чого у неї починається сильна носова кровотеча. Хто тягне на той світ дитину? І як до цього причетне зґвалтування?

алиса-1

Аліса Бодня з села Лопухово, Закарпатської області, навчається у шостому класі. У неї дружна родина: батьки, старша сестра та брат. До недавнього часу вона була щасливою та веселою дитиною. Але все змінилося приблизно рік тому, коли вночі у неї відкрилася носова кровотеча. Кров лилася просто фонтаном! Мама викликала швидку. Медики встигли в останній момент. Ще кілька хвилин – і рятувати не було б кого. Лікарям ледве вдалося зупинити кровотечу. Як з’ясувалося пізніше, у носі дівчинки розірвалися судини. Це буває при певних діагнозах, яких у дівчинки не знайшли після всіх необхідних обстежень. Але найстрашніше те, що вже наступної ночі кровотеча повторилася знову. Кожен раз дівчинка втрачає багато крові і лікарі кажуть, що це може призвести до летального результату.

Сім’я дуже боїться втратити Алісу. Безпорадність медиків близьких змушує шукати допомоги у екстрасенсів. Рідні вважають, що дівчинку на той світ затягує якась потойбічна сила. Адже перед кожним випадком кровотечі дівчинку душить хтось невидимий!

курилова-2

Допомогти дівчинці взялися найсильніші ясновидці країни – Жанна Шулакова та Олена Курилова.

Звіряче зґвалтування маленької дівчинки. Жорстоке вбивство хлопчика. Напад духа на знімальну групу та екстрасенса. Це і багато іншого, а також відповідь на питання, хто ж душить Алісу ночами і чи можна її врятувати – шукайте у випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: