Хто вбив 20-річного хлопця, який готувався стати священиком?

Следствие ведут экстрасенсы

У понеділок, 27 лютого, о 21:00 в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидці будуть розслідувати побиття юнака, який мріяв стати священиком.

20-річний Віталій Заєць викладав у Червоноградському ліцеї, паралельно навчався у Кременецькій педагогічної академії, а в майбутньому збирався… стати священиком! Проте 24 листопада 2015 року Віталія побили невідомі просто посеред вулиці. Хлопець потрапив до реанімації та незабаром помер.

Рідні хлопця сподівалися, що винні у смерті сина понесуть покарання, але висновки правоохоронців їх просто шокували – Віталій невдало впав зі східців, що і призвело до загибелі.

«Рентгенівські знімки доводять – у Віталія було три серйозних перелому черепа, які, на думку лікарів, дуже складно отримати при звичайному падінні зі сходів – каже експерт-криміналіст проекту – Але підозри викликає не тільки характер травм, але і розташування тіла Віталія щодо сходинок».

Усвідомивши, що правоохоронці халатно ставляться до розслідування загибелі сина, рідні звернулися за допомогою до ясновидців.

Що розкажуть Яна Пасынкова та Лариса Гуцану – дізнаєтеся у понеділок, 27 лютого, о 21:00 в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.