Демон дідуся-мольфара вбивав його онуків

Следствие ведут экстрасенсы

Звернутися за допомогою до екстрасенсів Дмитра та Василіси Мигайлич змусила втрата чотирьох дітей. Всі вони померли один за одним, а незадовго до своєї загибелі чули містичне бринькання. Тепер ці звуки переслідують їх дітей!

Всі діти подружжя померли раптово. Першою була шестимісячна Аня, потім померли 28-річна Марія та 27-річний Іван, а останнім – 48-річний Михайло.

Кожен з них перед своєю загибеллю чув якесь бринькання. Звук, якого ніхто не може достовірно описати та пояснити. Дивні звуки ніби попереджали дітей Василини і Дмитра про близьку смерть! Можливо, убиті горем батьки і не звернули б на це уваги, якби ті ж звуки – останнім часом не почали чути і їх внуки!

Для Мигайличей потойбічне бринькання – вже стало справжнім провісником смерті! Адже кожен раз, як хтось із родини починає його чути – його обов’язково забирає смерть. На прохання Василини і Дмитра відгукнулися двічі переможниця, а тепер суддя проекту «Битва екстрасенсів», ясновидиця Олена Курилова і карпатська мольфарка Магдалена Мочіовскі.

Екстрасенси з’ясували хто винен у смерті Анни, Марії, Івана та Михайла. Коли ви дізнаєтеся, хто за всім цим стоїть, то будете шоковані.

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: