Майбутній священик загинув, рятуючи дівчину легкої поведінки

Следствие ведут экстрасенсы

24 листопада 2015 року невідомі просто посеред вулиці побили 20-річного Віталія Заєць. Хлопець потрапив до реанімації і незабаром помер. Досі ніхто не покараний за смерть хлопця. За розслідування цієї справи взялися найсильніші ясновидці країни – Яна Пасинкова та Лариса Гуцану.

Правоохоронці, які розслідували справу Віталія, зробили неймовірне заяву – хлопець, нібито невдало впав з драбини через що й отримав стільки травм. У Віталія було три серйозних перелому черепа, які, на думку лікарів, дуже складно отримати при звичайному падінні зі сходів.

Чому правоохоронці зробили такий висновок? Хто побив 20-річного хлопця, який мріяв стати священиком? Це і намагалися з’ясувати експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

«Бачу двох чоловіків старше Віталіка. Вони в довгих шатах та мають якесь відношення до Бога.. Може, ченці?» – каже Яна Пасинкова

«Я теж бачу ченців – погодилася зі словами своєї колеги Лариса Гуцану – А ще мені йде якась дивна картинка – відразу за ними бачу якусь жінку з закривавленими ножицями»

Невже до смерті 20-річного Віталія Заєць причетні ченці? Що це за жінка з бачення Лариси, і яке відношення вона має до розслідування? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете, подивившись випуск «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: