У Нікополі орудує маніяк, що вбиває дівчат по імені Юля?

Следствие ведут экстрасенсы

Жителі Нікополя живуть у страху. Прямо у центрі рідного міста хтось робить жорстокі вбивства молодих дівчат. Але що найстрашніше всіх жертв звати Юля, вони вбиті у неділю і у кожної є особлива мітка! Невже в місті орудує маніяк? Це у неділю, 26 лютого, о 19:00 й спробують з’ясувати експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Юлію Глазунову та Юлію Каракушу знайшли мертвими. Обох дівчат задушили.

никополь-душитель-1

«Почерк схожий. Обидві молоді жінки, обидві задушені ззаду. Обидва вбивства здійснені в ніч з суботи на неділю. І ще одна спільна деталь – слід від черевика на горлі», – розповіла експерт-криміналіст проекту Маліченко Катерина.

Невже у місті орудує маніяк? За вбивство молодих дівчині досі ніхто не поніс покарання, тому убиті горем рідні сподіваються тільки на екстрасенсів.

«Ніхто нічого не знає. Дуже б хотілося, щоб екстрасенси провели розслідування й допомогли», – сказав вітчим Юлії Глазунової.

никополь-душитель-4

У Нікополь негайно вирушили найсильніші ясновидці проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов та Олена Курилова.

«Мені прийшла дивна картинка. Рука, а на ній кільце з фігуркою черепахи. А ще мої джини кажуть мені шукати жінку з двома серцями», – розповів про свої видіння Хаял.

«Я чую голос. Це голос духа мертвої дівчини. Вона мені каже, що слід на них залишає той, чиї вогненні знаки на мені», – каже Олена.

Невже цей дух – ще одна жертва вбивці? Хто вбиває молодих дівчат у Нікополі? Неймовірно, але відчуття ясновидців приведуть їх до будинку вбивці!

курилова-хаял

Не пропустіть прем’єрний випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у неділю, 26 лютого, о 19:00 на СТБ!