Молитва, замовляння від пристріту та чаклунства від Олени Курилової

Следствие ведут экстрасенсы

Що робити якщо ви відчуваєте негативний вплив на вас? Як допомогти самому собі? Читайте молитви та замовляння від пристріту й чаклунства від експерта проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Олени Курилової у нашому матеріалі.

Люди часто впадають у паніку й роблять безліч непотрібних обрядів. Результат може бути дуже різним. Користуючись магічними техніками, не маючи професійних навичок, ви дуже ризикуєте.

курилова

«У старих книгах з магії на перших сторінках було написано латинською: «Якщо ти слабкий і не впевнений у собі, закрий цю книгу і ніколи не відкривай. Якщо ти сильний, щоб перегорнути цю сторінку, запам’ятай, що у тебе шляху назад не буде. Ти ніколи не зможеш закрити цю книгу». Є поняття молитви – це те, що дозволено кожному, і прекрасні молитвослови, в яких розписані молитви на всяку потребу. Там просто і доступно описано, в яких випадках що читати. Звичайно ж, «отче наш» повинен знати кожна людина, що вважає себе православним християнином. Я дуже часто читаю молитву «Чесному Животворящому хресту – да воскресне Бог…» і псалом 90. Існує така молитва – «молитва затримання». Це таємна обрядова молитва християнства. Читати її не можна, поки ви не отримали благословіння на прочитання у монастирі, бо вона належить ченцям. Її написав монах Понсофий Афонський в 1848 році. Без благословіння це гріх, бо не можна брати чужого. Моя знайома одеситка почула, що я читаю «затримання» цікавилася, дозволили мені. Я відповіла, що так. Вона зізналася, що була грішна читати без благословіння. В момент прочитання у будинку з гуркотом розлетілася на друзки велика ваза. Ось вам і сила молитви», – говорить ясновидиця.

А що стосується змов та магії, то тут Олена Курилова радить бути дуже і дуже обережними: «Або ви повинні отримати правильні і справжні знання, або забути це «самолікування». Ті робочі змови, що передалися мені, я отримувала строго на слух і вони не можуть поширюватися в громадському доступі. Вони працюють при передачі з уст в уста. Я вчилася цьому практично два роки».

Однак ясновидиця зізнається, що все-таки існує, те про що можна говорити.

«Наприклад, наврочили дитини. Мама збирає ложки, звичайні столові, за кількістю членів сім’ї. Варить їх у невеликому об’ємі води від закипання 5 хвилин. Воду зливаємо і остуджує. Робити ввечері. Вранці дитини умити цією водою, правою рукою за годинниковою стрілкою. Змиту воду виливають під дерево, або якщо це приватний будинок, обливають петлі воріт на вході у двір. Це дуже світле і народне. Такі поради передаються з покоління в покоління», – говорить експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Олена Курилова.

Бережіть себе та близьких! І не пропустіть випуск за участю Олени Курилової у неділю, 26 лютого, о 19:00 на СТБ!