Односельці потонули в обіймах один одного – нещасний випадок чи вбивство?

Следствие ведут экстрасенсы

28 травня 2016 року жителів села Уладівка, Вінницької області, знайшли мертвими в місцевому ставку після грози. Що сталося із загиблими – мамою-одиначкою 24-річної Тетяною та 27-річним Олексієм Лесиком? Це і намагалися з’ясувати найсильніші ясновидці країни, експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» – Рубіна Цибульська та Андрій Сатаненко.

«Карти показували мені якусь силу, яка забрала цих молодих людей. І в моїх баченнях це потойбічне щось мало вигляд людини, але чомусь зеленого кольору, ніби вкрите мохом! Але що це за тварюка така – я не могла зрозуміти. А відчуття тягнули в те місце, де Таня проводила найбільше часу!» – сказала Рубіна.

В ході розслідування екстрасенси дізналися, що мати загиблої знаходила у своєму дворі підклад.

рубина

«Це як лялька вуду, тільки по-українськи. І робилася вона відьмою, яка хотіла внести горе у сім’ю. І їй це вдалося! Підклад відкрив воронку, яка засмоктує в себе гарне і віддає погане. Сім’я свариться, син – недолугий, зі здоров’ям у всіх біда, а Тетяна – взагалі в могилі!» – розповів Андрій Сатаненко.

Так невже саме через цей підклад загинула Тетяна? Але чому вона була в обіймах чоловіка, з яким, швидше за все, навіть не була знайома?

Відповіді на ці та інші питання дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у випуску «Слідство ведуть екстрасенси»: