Чоловік, підписавши контракт з дияволом, убив та розчленував дитину

Следствие ведут экстрасенсы

Складно повірити, що люблячий чоловік та батько в одну мить перетворився на звіра, який жорстоко вбив маленьку дівчинку і так само хотів розправитися зі своїми малолітніми синами! Виявилося, що чоловік продав душу дияволу, щоб розбагатіти. А однією з умов страшного контракту було вбивство трьох маленьких дітей.

У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася Ганна Горбенко. Жінка дуже боялася за своє життя і за життя своїх синів. Після смерті чоловіка – Сергія – Ганну та її дітей просто таки переслідувала смерть.

СВЭ-7-сезон-3

Над розслідуванням цієї справи працювали Ярослава Федорова та Жанна Шулакова. Разом з Анною експерти проекту відправилися до будинку її свекра, де вона знайшла підклад. Однак те, що там «побачили» люди з надможливостями, просто шокувало!

«Тут вбили людину! Порізали і спустили кров – розповіла про свої відчуття Ярослава Федорова. – Він її голову кілька разів перекладав. Йому здавалося, що вона на нього дивиться! У неї відкриті очі були, здивовані… Вона навіть не встигла злякатися. Це – безневинна душа…»

Ярослава-федорова

Знімальна група проекту була приголомшена словами ясновидиці. А ось Ганна та її свекор – мовчали. За їх реакцією стало зрозуміло, що вони приховують якусь жахливу таємницю.

«Мій чоловік вбив мою похресницю… Перше, що ми знайшли – це тачка з кров’ю» – раптом сказала Ганна.

СВЭ-7-сезон-2

Це просто неймовірно, але Сергій вбивав 7-річну Соню в декількох метрах від її батьків та своєї дружини! Чому так сталося – дивіться у випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: