Як розпізнати відьму?

Следствие ведут экстрасенсы

У новому випуску «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидці Жанна Шулакова та Ярослава Федорова відправляться рятувати життя двох хлопчиків. Їх мама – Анна – незадовго до початку всіх бід знайшла під деревом заритий підклад. Хто його зробив і для чого – дивіться о 19:00 у неділю, 12 лютого, на СТБ. А поки спробуємо дізнатися, як же можна розпізнати відьму?

З давніх часів людей цікавило, як, не маючи спеціальних окультних знань визначити – відьма перед вами чи ні? Ми запитали про це у ясновидиці Ярослави Федорової.

Ярослава Федорова

Ярослава Федорова

«Можу відразу сказати, що однозначну відповідь на це питання може дати тільки інша відьма – вони відчувають один одного на енергетичному рівні. Але все-таки є кілька ознак, за якими звичайна людина може розпізнати відьму», – говорить Ярослава.

Саме слово «відьма» походить від слов’янського слова «відати» (багато знати), тому, якщо ви потрапите до будинку сучасної відьми, обов’язково побачите велику бібліотеку. Книги, як правило, не тільки окультні, а й медичні, історичні та інші. В інтер’єрі житла відьми буде безліч амулетів, свічок, статуеток та різне чаклунське начиння.

«Найчастіше такі жінки прекрасні рукодільниці – люблять вишивати, шити, в’язати, малювати (при цьому на виготовлену річ може бути накладене потрібне закляття, тому чіпати не рекомендується). Вони дуже люблять природу й тварин, можуть мати значну колекцію квітів або велику кількість домашніх тварин (іноді екзотичних)», – говорить ясновидиця.

Якщо доступу до житла відьми у вас немає, поспостерігайте за її поведінкою, радить Ярослава: «Відьми – харизматичні, начитані, у них дуже широке коло спілкування і знайомств і не менше прихильників (явних й прихованих)».

Говорячи про зовнішності сучасної відьми, то є ряд особливостей, які можуть вказувати на наявність магічного дару у жінки.

«В основному відьми мають досить яскраву зовнішність, наділені чарівними рисами обличчя, дуже впевнені в собі, їх погляд чіпкий та пронизливий. Створюється враження, що відьма дивиться вглиб свідомості людини. До речі, колір очей також може бути підказкою – у таких жінок очі насиченого зеленого кольору, можливо також темно-карі (майже чорні), карі або темно-сірі. Іноді зустрічаються відьми з різним кольором очей. Оскільки чаклунський дар, як правило, передається з покоління у покоління, дуже часто на тілі відьми можуть бути присутніми родимі плями (родові мітки), які є і у інших членів сім’ї (які також мають чаклунський дар). У справжніх відьом дуже густе і красиве волосся (не обов’язково довге)».

Не пропустіть прем’єрний випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у неділю, 12 лютого, о 19:00 на СТБ!