Таємниче вбивство хлопця! Кому завадив молодий фермер?

Следствие ведут экстрасенсы

13 березня 2016 року у селищі Щербашенці, Київської області, в самому центрі села жителі знайшли тіло хлопця. Це був 26-річний місцевий житель, початківець молодий фермер, Руслан Захарченко! Що з ним сталося – з’ясовували найсильніші ясновидці країни у проекті «Слідство ведуть екстрасенси».

«У присутності камер правоохоронці чітких версій, які розробляють, не називають. Але при цьому матері Руслана Захарченка – відразу ж сказали, що її син загинув випадково», – розповіла експерт-криміналіст проекту Наталія Костильова.

Судові медики встановили, що хлопець задушився коміром власної спортивної кофти. Нібито, це був нещасний випадок – Руслан заснув під зупинкою і сам випадково перекрив собі доступ кисню, уткнувшись головою у комір одягу. Але яким чином і чому абсолютно тверезий юнак із благополучної сім’ї – раптом став би спати під зупинкою – слідство досі не встановило.

Так що ж сталося з хлопцем тієї фатальної для нього ночі? Це питання не дає спокою рідним. Їх мучать підозри, що Руслана вбили. Адже він часто сниться мамі й розповідає про це.

У понеділок, 6 лютого, о 21:00 в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» це і спробують з’ясувати Рубіна Цибульська та Магдалена Мочіовські.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля