Молоду маму переслідує шанувальники з потойбічного світу

Следствие ведут экстрасенсы

За допомогою до екстрасенсів звернулася 24-річна Сніжана Бутенко з міста Яготин, Київської області. Дівчина запевняє, що її з того світу переслідує якийсь шанувальник! Чи зможуть екстрасенси зрозуміти, що він від неї хоче – дивіться у понеділок, 6 лютого, о 20:00 у проекті «Слідство ведуть екстрасенси».

Сніжана щаслива дружина й мама чотирьох дітей. У подружжя є все – власний будинок, стабільний дохід, здоров’я. Однак не так давно в розміреному житті родини Бутенко відбулися зміни – Сніжану став переслідувати шанувальники з… потойбічного світу!

«За мною почав хтось ходити. Я чула дихання в потилицю, а коли оберталася, то нікого не було. Воно постійно стоїть за моєю спиною. Коли він приходить, стає так холодно-холодно», – розповіла Сніжана Бутенко.

Із-за частих візитів потойбічного гостя, хвороб та нещасних випадків, які стали відбуватися з дівчиною, вона зовсім втратила сон й підірвала нервову систему.

Сніжана впевнена: сили і здоров’я висмоктує з неї той непроханий гість з потойбічного світу. І намагається забрати її до себе! Але хто він? Чому причепився до молодої матусі? І як його позбутися?

Це у понеділок, 6 лютого, о 20:00 у проекті «Слідство ведуть екстрасенси» спробують з’ясувати найсильніші ясновидці країни – Лариса Гуцану та Рубіна Цибульська!