Дитина болісними стражданнями розплачується за гріхи рідних

Следствие ведут экстрасенсы

Володя Базюк колись був усміхненим та життєрадісним хлопчиком, а його батьки – Надія та Микола – найщасливішими. Поки в їх розмірене життя не прийшла біда.

У свої дванадцять років Володя переніс стільки болю й страждань, що і уявити складно. Адже тільки за останній рік у хлопчика було 30 переломів! Кістки стали настільки крихкими, що ламалися, коли Вова піднімався по сходах, брав до рук щось важке, а останнім часом вони руйнуються навіть тоді, коли дитина просто стає на ноги, не витримуючи ваги тіла.

Лікарі розводять руками. Аналізи й обстеження не привели до остаточного медичного висновку. Батьки були у розпачі! Вони не розуміли, що відбувається з їхньою дитиною, а головне – не знали, як йому допомогти. Насторожувало й те, що вони помітили: перед кожним переломом Вова бачить якусь чорну тінь.

Чия це тінь і чому з’являється перед дитиною – належало з’ясувати постійним експертам проекту «Слідство ведуть екстрасенси» – спадковій відьмі Ярославі Федоровій та медіуму з Британії Ганні Гальерс.

Що ж насправді ламає 12-річному Володі кістки й життя? Яке відношення до його важкого стану здоров’я має батько? І чому Анна Гальерс раптово накинулася на хлопчика з криками «Я його вб’ю!»?

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: