Екстрасенси розкрили шокуючі таємниці щасливих дівчат, що покінчили з собою

Следствие ведут экстрасенсы

У проект «Слідство ведуть екстрасенси» за допомогою звернулася Людмила Манкевич. У квітні 2016 року її дочка Вікторія, поки вона була на заробітках в Італії, знайшли мертвою. За офіційною версією правоохоронних органів, дівчина наклала на себе руки, зістрибнувши з висоти багатоповерхового будинку. Однак рідні переконані, що це було вбивство і ряд незаперечних фактів це підтверджував. Що ж розповіли ясновидці? І хто бажав смерті красуні?

Красиву, молоду й успішну 30-річну Вікторію Манкевич знайшли мертвою на чужому подвір’ї в одному із столичних житлових масивів. А, коли тіло дівчини знаходилося в морзі, її рідні отримували смс-повідомлення з її номера телефону.

СВЭ-5.02-1

«Вона прислала мені смс: «Матусю, привіт! У мене все добре». А вона вже в морзі лежала. Як це може бути?» – розповіла Людмила.

Хто й навіщо посилав смс-повідомлення від імені Вікторії, коли вона була вже мертва?

СВЭ-5.02-4

Дух Вікторії привів екстрасенсів Жанну Шулакову та Анну Гальєрс, які працювали над розслідуванням цієї заплутаної справи, на місце загибелі й вказала на ім’я, яке було надряпано на двері – Ольга. Припустивши, що ця дівчина могла бути причетна до загибелі Вікі, ясновидці вирушили на її пошуки і знайшли. Теж мертвою! І загинула вона точно, як і Вікторія.

шулакова-жанна

В ході розслідування експерти проекту відчули ще й третю молоду жінку, яка загинула такою ж дивною смертю! А об’єднував всіх жінок один чоловік.

Хто він? Яке відношення до смерті дівчат мав? А також – ексклюзивне інтерв’ю з тією, якій вдалося вижити! Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ: