Смерть дівчат одного коханця – збіг або його рук справа?

Следствие ведут экстрасенсы

У неділю, 5 лютого, о 19:00 найсильніші ясновидці країни та експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» будуть з’ясовувати причини загибелі 30-річної Вікторії. Дівчину знайшли мертвою у декількох кварталах від власного будинку – вона зістрибнула з багатоповерхового будинку. Однак те, що вдалося з’ясувати ясновидцям просто не вкладається в голові!

Дух Вікторії сказав їм шукати дівчину на ім’я Оля, яка у момент смерті перебувала з нею. Неймовірно, але ясновидцем вдалося її знайти!СВЭ-5.02-3

«Дівчинка була невисокого, середнього зросту, темне волосся, дуже спокійна – розповіли мешканці будинку, куди приїхали екстрасенси та знімальна група – Якийсь час вона жила і працювала закордоном. Приїхала перед святами до батьків і… померла!»

Шок! Експерти проекту шукали дівчину, яка могла бути причетна до смерті Віки, а виявилося, що вона мертва вже чотири роки. Але і це ще не все. Подальше розслідування привело екстрасенсів ще до одній дівчині… і теж мертвої.

А об’єднував покійних – коханий Вікторії!. Що пов’язувало чоловіка із загиблими дівчатами – дивіться у прем’єрному випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у неділю, о 19:00 на СТБ!