Кому і як потрібно відзначати День закоханих?

Следствие ведут экстрасенсы

Найромантичніший день у році, усупереч поширеним стереотипам, з нетерпінням очікують не лише представниці прекрасної статі. Не секрет, що левова частка пропозицій руки і серця відбуваються саме 14 лютого – У День закоханих, а значить, ця дата особлива не лише для жінок, а й для закоханих у них чоловіків.

І якщо з хлопцями та дівчатами, чиї відносини ще на етапі романтичних зустрічей, все більш-менш зрозуміло, то організувати побачення подружжю «зі стажем» набагато складніше. Адже потрібно подбати про багато речей відразу: вибрати ідеальне місце, подарунок, наряд, а ще впорається з щоденними домашніми і сімейними обов’язками, подбати про дозвілля дітей на час побачення і багато іншого.

Однак, незважаючи на всі видимі перешкоди, на думку експерта програми «Слідство ведуть екстрасенси» Лариси Гуцану, особлива атмосфера у день закоханих необхідна навіть найдосвідченішим подружжю.

«Краще провести вечір в обстановці, яка зблизить і зміцнить відносини. Можна влаштувати легкий романічної вечерю, який дозволить спокійно спілкуватися і згадувати приємні моменти. Деяким же парам навпаки, більше до душі прогулянки. В цілому, це справа смаку. Головне не місце, а людина, яку любиш, і щоб він був поруч».

А ось в справі вибору подарунків у давно знайомих пар складнощів виникнути не повинно. Адже ніхто не знає нас так добре, як друга половинка: «Подарунок повинен відповідати характеру і перевагам партнера. Непогано було б зробити щось своїми руками. Для жінок це може бути прикраса або оберіг. Чоловікам напевно сподобається щось смачне приготоване своїми руками».

Що ж стосується вбрання у день закоханих, то ясновидиця радиться прислухатися не тільки до модних тенденцій, але і до власного розуму. Адже якщо в програмі вашого побачення є прогулянка, то лютневі морози і ожеледь не найкращий час для дефіле.

«У першу чергу потрібно одягнутися тепло. Об’ємний і багатошаровий одяг не зіпсує романтичний настрій, якщо вибрати світлі тони. Дівчатами також слід пам’ятати, що скромність у одязі – безпрограшний варіант. А ще важливо не переборщити з парфумом», – радить Лариса Гуцану.

Любіть один одного!