Дух божевільної матері посилав енергетичних черв’яків на пошуки дітей

Следствие ведут экстрасенсы

27-річна Олена Скворцова з містечка Васильків, Київської області, виховує двох дітей – 5-річного Давида та 3-річну Софію. У чоловіка Олени – Андрія – власний бізнес. Чоловік непогано заробляє, тому для дітей батьки не шкодують нічого – кращі умови для життя, кращий одяг, кращі іграшки. Але останні два роки батьки в розпачі. Адже з їх малюками стало коїтися щось незрозуміле.

Дивитися онлайн «Слідство ведуть екстрасенси» 6 сезон 49 випуск від 29.01.2017

паразиты-3

Все почалося з того моменту, як над ліжечками дітей Олена побачила силует якоїсь людини! Дивна тінь з’являлася кілька ночей поспіль, після чого з ними стали відбуватися нещастя – на Соню падав шафа, а на Давида – сковорідка та багато іншого. Загрози життю обох дітей відбуваються майже кожен день.

А потім цілком здорові діти раптом захворіли хворобою, яку не могли визначити провідні лікарі столиці! Тільки через рік різних діагностик, нарешті, лікарі поставили діагноз Давида та Софії – діти страждають від неймовірної кількості в організмі … гельмінтів, тобто глистів. Уже півроку діти проходять різні процедури й приймають антигельмінтні препарати. Однак ситуація тільки погіршується – кількість паразитів з кожним разом збільшується, лікування не допомагає. І найжахливіше те, що лікарі вже не знають, як їх можна вилікувати!

паразиты-1

Весь цей час, поки родина бореться з паразитами – поруч з дітьми продовжує звучати дивний сміх. Що за голос лунає поряд з дітьми? Хто кличе їх до себе і чому постійно сміється? Ніхто так і не знайшов відповіді на це питання. Сім’я налякана. Що відбувається з Давидом і Софією – з’ясовували найсильніші ясновидці країни Лариса Гуцану та Андрій Сатаненко.

Дивіться випуск «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: