Привид дівчини повільно вбивав свою кращу подругу

Следствие ведут экстрасенсы

25-річна Аліна Гетьманська вже чотири роки не їсть. Її вбиває страшна хвороба. Вона не може проковтнути жодного шматочка їжі. Рідні дівчини впевнені: це вплив чого потойбічного. Адже все почалося, коли вона побачила у себе в квартирі привид.

Аліна з міста Суми. Дівчину вбиває рідкісна хвороба – ахалазія. Вона не може їсти і вже кілька років харчується через крапельниці. Від медичних голок на її руках вже немає живого місця. Для медиків загадка – звідки у молодої дівчини ця хвороба.

А почалося все чотири роки тому. Вночі. Просто у себе в кімнаті Аліна побачила якогось привида. А вже на ранок вона не змогла проковтнути і ложку каші. Дівчина тоді жила з батьками. Вони і викликали швидку. З тих пір і почалася постійна боротьба Аліни за життя. Її прооперували, видалили із стравоходу зайву тканину і розширили прохід в шлунок. Але після чергової операції зайва тканина в стравоході дивним чином знову і знову росла.

Лікарняна палата стала для Аліни другою домівкою. Не про таке майбутнє мріяла молода дівчина. Зараз ніхто не впізнає в Аліні ту яскраву блондинку, якою вона була чотири роки тому. Красуня, спортсменка зараз ходить в лікарню, щоб просто прожити день. І що найстрашніше, лікарі досі не розуміють, звідки у Аліни взялася ця хвороба. І як з нею боротися!

Крім цього, мало не щоночі Аліна прокидається від того, що відчуває поруч холодний подих. І чи не кожен раз, коли щось невідоме з’являється у Аліни, дівчина починає вмирати.

Медики кажуть: поки організм молодий, Аліна ще трохи протримається, але перспективи вкрай невтішні. Більш того, лікарі заборонили їй народжувати. Адже вагітність, за їхніми словами, вб’є і її, і дитину.

На лист дівчини відразу відгукнулася медіум з Великобританії, фіналістка сьомого і десятого сезонів української «Битви екстрасенсів» і постійний експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Анна Гальерс. Разом з нею за справу взялася і екстрасенс з Києва, фіналістка «Битви екстрасенсів-13» Софія Литвинова.

Екстрасенси приїхали до Сум і зустрілися в парку біля лікарні. Там Аліні ставили чергову крапельницю, щоб вона змогла протриматися на ногах під час зйомок. Тим часом, ясновидці ділилися своїми першими відчуттями. Виявилося, за кілька днів до розслідування з ними почали відбуватися дивні речі.

Що сталося у ясновидців? Чому те, що вони дізналися, шокувало не тільки їх, але і всіх героїв цього розслідування? І яке відношення до всього що відбувається мала покійна подруга дівчини?

Хочете дізнатися відповіді на ці питання? Тоді дивіться випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: