Як назвати дитину у 2017 році: красиві імена для дівчаток та хлопчиків

Следствие ведут экстрасенсы

Як красиво назвати дитину у 2017 році? Обираючи ім’я своєму малюку, всі батьки прагнуть знайти саме те, яке стане не тільки красивим і звучним, але найголовніше – вдалим для дитини. І це дійсно дуже відповідальне завдання. Двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидець та астролог Хаял Алекперов вважає, що багато в чому подальша доля маленької людини буде залежати саме від того, як його назвали. Чи дійсно від вибору імені залежить подальша доля людини? Чим керуватися, вибираючи ім’я дитині? І які імена будуть не найбільш вдалими у 2017 році? Про це читайте у нашому матеріалі.имя ребенка

«У багатьох релігіях існує обряд ім’янаречення – тобто отримання дитиною імені, під якими його будуть знати вищі сили (в християнстві, наприклад, це хрещення). Разом з ім’ям малюк отримує свого Ангела-Хранителя. Крім цього, будь-яке ім’я – це перш за все слово, і воно несе в собі певну енергетику, певний заряд, який в наслідок переноситься і на долю людини. Наприклад, відоме ім’я грецького походження Петро в перекладі з грецького означає «камінь, скеля». І чоловіки, що носять це ім’я, справді відрізняються твердістю духу, витривалістю і спокійним характером. А власниці імені Катерина, що в перекладі з грецького означає «чиста» – як правило, дійсно дуже чесні, щирі і справедливі», – розповів Хаял Алекперов.

Однак ясновидець не радить керуватися при виборі імені віяннями моди. Він не рекомендує називати дітей на догоду фешн-тенденцій, в честь героїв фільмів або серіалів:

«По-перше, популярність імені – справа тимчасова, а дитині жити з цим все життя. Крім цього, батькам варто подумати про те, якого майбутнього вони хочуть для свого малюка, якими рисами характеру він повинен бути наділений, яке становище в суспільстві тато і мама йому бажають. Адже, швидше за все, назвавши хлопчика, Віктором або дівчинку Вікторією (в перекладі з латинської «viktor» – переможець) вам не доведеться переживати про виховання таких якостей, як цілеспрямованість та прагнення до лідерства – вони будуть закладені в дитині спочатку. Точно також з маленького Віталія (від латинського «життєвий» або «дає життя») більшою мірою ймовірності виросте життєрадісний, активна людина, в пріоритеті у якого будуть сімейні цінності. А маленька Олена (від грецького «світла, сяюча»), швидше за все, подорослішавши стане неймовірно харизматичною, яскравою дівчиною, яка не боїться перебувати у центрі уваги. І, найголовніше, вибираючи дитині ім’я, намагайтеся керуватися внутрішньої інтуїцією і, звичайно ж, любов’ю до свого малюка – серце вам неодмінно дасть вірну підказку».

Вибираючи ім’я свого малюка у 2017 році важливо звертати увагу на те, у якому році народилася дитина. Адже енергетика року народження також несе у собі певний відбиток.

«Наприклад, нинішній 2017-й рік – рік Вогняного Півня за східним гороскопом – несе у собі енергетику руху, вогню, барвистості, теплоти і творчого пориву. Діти, народжені цього року, будуть дуже оптимістичними, добродушними і щедрими. Вони не стануть відступати перед труднощами, і завжди будуть активно домагатися найвищих результатів. Їм буде властиво дуже чітке уявлення про справедливість. Вони будуть робити все правильно і без помилок, а якщо результат не стане відповідати очікуванням – обов’язково почнуть все з початку. Вогняна стихія наділить їх креативністю – такі діти набагато більше ймовірності стануть представниками творчих професій – архітектора, композитора, художника, музиканта, сценариста, режисера. Але при цьому стихія вогню зробить їх трохи примхливими, легковажними впертими і в деякій мірі егоцентричним. Буйство Вогненного Півня, його палкий і запальний характер варто було б врівноважити іменем, що несе енергетику миру, спокою, розміреності й тиші».

Так дуже вдалими для дівчаток стануть імена: Софія (в перекладі з давньогрецької означає «мудрість») Аріна, або Ірина (в перекладі з давньогрецької означає «мир, спокій»).

Для хлопчиків сприятливими будуть імена зі спокійною і заспокійливою енергетикою: Костянтин (в перекладі з латинської означає «стійкий», «постійний»), Тимофій (від давньогрецького «почитає Бога»), Матвій (з давньоєврейської «Божий чоловік»), Геннадій (з давньогрецької «благородний»), слов’янське ім’я Мирослав (що складається з словосполучень «славить світ»), Юлій (від грецького «хвилястий пухнастий), Ігор (слов’янське ім’я, коріння якого запозичені з древнескандинавського слова Інгвар:«инг» – «бог родючості» й «вар» – «дбайливий, обачний»).

Однак є імена, які будуть не найбільш вдалими у 2017 році і ясновидець не радив би для дітей, народжених в рік Вогненного Півня вибирати ті імена, які несуть в собі навіть невеликий посил войовничості або агресії.

«Цими такими якостями і без того наділить їх енергетика року. А тому такі чоловічі імена, як Марк (від грецького – «молоток»), Кирило (від давньогрецького «пан, владика»), Микола (від грецького «переможець народів») можуть тільки погіршити вибуховий характер і впертість хлопчиків, народжених в рік вогняного півня. Для дівчаток, народжених цього року, не найбільш підходящими будуть імена Таміла (від давньоруського дієслова «томити» – тобто «мучити, терзати»), Кіра – (від грецького «пані»), Вероніка (від грецького – несуча перемогу)», – говорить Хаял Алекперов.