Як застосовувати і де зберігати водохресну воду?

Следствие ведут экстрасенсы

Вода – це життя на землі. Але є така вода, яка служить як ліки від усіх недуг і бід. Таку воду можна отримати лише раз на рік, на велике церковне свято Водохреща. Воно проходить 19 січня і цього дня відбувається велике хрещення води. Всього на мить цього дня відкриваються небеса, і сила Господня дає неймовірну енергію всія води на землі. Люди, які купаються у святому джерелі (це може бути освячене озеро, річка або навіть ставок), отримують Боже благословення на цілий рік, перестають хворіти і набираються життєвої енергії. Що ж таке водохресна вода, і чим вона відрізняється від звичайної, розповіла учасниця «Битви екстрасенсів-13» в Україні, експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», емпат Лариса Гуцану.

«Освячення води – це покликання на неї благодаті Святого Духа. Віруюча людина п’є святу воду не просто для втамування спраги, а заради засвоєння її благодатних властивостей, для лікування від хвороби або душевного смутку, з її допомогою вона очищає житла від усілякої скверни. Також свята вода допомагає у вигнанні демонів. Окроплення і обмивання виганяють ворожі сили. Кажуть, що така вода, наділена величезною силою, яка є для людини панацеєю від усього погано, а зберігається вона роками і при цьому не цвіте і не псується», – розповіла Лариса.

Читайте також: Хрещення 2017 – народні прикмети

Поради від Лариса Гуцану:

Якщо вода з хрещення зацвіла або зіпсувалася, її слід вилити в річку або злити в корені дерева. Посуд з-під неї не можна використовувати в побуті.

Водохресну воду не потрібно брати відрами, бо одну краплю води можна додати у просту воду і вона стане святою. А тим, хто не встиг набрати у той день воду, може в будь-який день прийти до будь-якого храму, вона завжди там є.

Зберігати її слід біля ікон. З нею можна робити все: окропляти житло для його очищення, пити від хвороб, омивати себе і дітей при поганому самопочутті.

Застосування найпростіше. На світанку, потрібно пити по три столових ложки, бажано робити це з молитвою «Отче наш». Читати молитву потрібно 7 або 14 раз, тільки так вона має силу.

При прийомі води категорично забороняється лаятися, допускати неблагочестиві вчинки або думати про лихо. Так як вода втрачає свою цілющу силу.