Потривожений дух жінки вбивав чоловіків та дітей

Следствие ведут экстрасенсы

Чай, приємні розмови з подругою … Яка ймовірність, що в такій обстановці трапиться щось жахливе? Хто б міг подумати, що річ, яка випадково потрапила під руку, здатна кардинально вплинути на життя десятка людей.

Тетяна Нікітюк працює перукарем-модельєром у невеликому селищі Млинів. Кожен день вона обслуговує величезна кількість людей, проте ніхто навіть не здогадується, який страх мучить жінку вже який день: героїня підозрює, що її синочку загрожує небезпека.

Малюк перестав спати ночами, весь час кричить, та ще при цьому примудряється постійно потрапляти в біду: то на нього ніж звалиться, то каструля з окропом. А одного разу ледь не потрапив під колеса машини. Стурбована мати всерйоз хвилюється за Макарчика. Якось раз їй навіть приснився сон, ніби якась істота душить сина. «Щось таке незрозуміле: чи тигр, або собака», – ділиться Тетяна. Екстрасенси її остання надія.

Проігнорувати клич про допомогу не змогла Олена Курилова – спадкова провидиця, яка разом з Анною Гальерс спробує розібратися у дивній історії.

Ясновидеці попрямували до Млиніва. Як тільки вони побачили хлопчика, то відразу заявили: Макар, немов в коконі. Його обволокла якась сила. Сила з потойбічного світу.

Розслідування привело екстрасенсів до старовинного маєтку, де нині розташувався краєзнавчий музей. Виявилося, не тільки молода мати з нетерпінням чекала приїзду Олени і Анни. Директор закладу також схвильована дивними подіями, які відбуваються навколо. За словами жінки, садиба зруйнувала життя багатьох співробітників. Під загрозою можуть опинитися і їхні діти.

Що відбувається в маєтку? Чи пов’язано це з тривогами Тетяни? Чи зможуть ясновидці розібратися у нелегкій справі? Відповіді на ці та багато інших питань ви можете отримати ВЖЕ ЗАРАЗ, подивившись відео проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: