Дух замку ледь не покалічив знімальну групу і екстрасенсів

Следствие ведут экстрасенсы

У неділю, 15 січня, о 20:40 експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Анна Гальерс та Олена Курилова відправляться до невеликого містечка Млинів, Рівненської області. Його жителі – у небезпеці!

У програму звернулася Тетяна Нікітюк. Вона боїться за життя свого дворічного синочка. І, як з’ясували екстрасенси, не без підстав.

«Всіх, хто потрапляє в цю місцевість, забирає на той світ одна і та ж страшна сила! Під загрозою життя всіх чоловіків та дітей!» – розповіла Анна Гальерс.

Розслідування привело екстрасенсів та знімальну групу до старовинного маєтку, в якому з ними почали відбуватися страшні речі. Несподівано впав звукорежисер нашої знімальної групи.

«Було таке відчуття, що мене хтось тримав за ногу і спеціально не відпускав – розповів чоловік. – Я працюю на проекті більше ніж півтора року, але таке зі мною вперше сталося ».

Раптово згасло все світло, у повній темряві чулися тільки стукіт та відчайдушні крики!

«Я відчув, як на мене падає панель. Потім я впав разом з нею, і – темрява», – розповів освітлювач Максим.

«Зі стелі або зі стін, я так і не зрозумів, так як було темно, на нас посипалися цегла. Це чудо, що нас там не придавило», – поділився пережитим ще один член знімальної групи.

«Жах! Це розлючений дух жінки, яка напала на мене ще в замку! Вона не дасть нам спокою. Вона хоче помсти!» – розповіла Анна Гальерс.

Але далі сталося ще більш неймовірне! Приїхавши зі зйомок, члени знімальної групи побачили на фотознімках, які вони робили в замку, якийсь чорний силует.

Хто та жінка, дух якої, схоже, намагається знищити всіх навколо? Чому вона така розлючена? Відповіді на ці та багато інших питань дізнаєтеся у неділю, 15 січня, о 20:40 в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.