Розслідуючи вбивство сім’ї, ясновидці викрили інші загадкові смерті

Следствие ведут экстрасенсы

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» вирушили в місто Городище, Черкаської області, на розслідування загадкового вбивства сім’ї Муренко. Олександр, його дружина Валентина та їх 12-річний син Вадим померли від отруєння талієм. Як це сталося і хто в цьому винен – ​​розповіли люди з надможливостями.

Олександр, Валентина та Вадим Муренки померли через три доби після надходження до лікарні. Раніше глава сім’ї звертався до лікарів зі скаргами на застуду. Але звичайна хвороба не могла так швидко забрати життя чоловіка і його сім’ї. Після розтину і аналізу крові стало зрозуміло, що людей убила речовина під назвою талій.

костылева

«Талій – це речовина без смаку і запаху, яка відноситься до групи важких металів і має кілька форм – рідку, сипучу та тверду. Талій використовується в хімічній промисловості, в скло і метало виробництві. Він високо токсичний і вкрай небезпечний для людини. Потрапляючи до організму – викликає ураження нервової системи, нирок, печінки, шлунка та алопецію, тобто, випадання волосся. При великій дозі – талій неодмінно призводить до смерті», – розповіла лікар Олена Новицька.

В ході розслідування з’ясувалося, що талій потрапив до організму членів сім’ї Муренко через питну воду. Але як ця речовина могла опинитися у відрі? Хто його туди підсипав? В цьому і треба було розібратися ясновидцем Яні Пасинковій та Рубіні Цибульській.

2

У те, що відчули і розповіли екстрасенси, складно було повірити. Вони не тільки вказали на ймовірного вбивцю, розповіли про останні дні життя покійних, а й викрили інші загадкові смерті!

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»:

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля