Загадкова смерть сім’ї на Черкащині! Що відчують екстрасенси?

Следствие ведут экстрасенсы

У проект «Слідство ведуть екстрасенси» за допомогою звернувся слідчий, який вже п’ять років не може розкрити справу про загибель цілої сім’ї в Черкаській області. Які шокуючі факти про життя та смерті людей дізналися люди з надможливостями – дивіться у п’ятницю, 30 вересня, о 19:00 на СТБ!

1

«У травні 2011 року – за загадкових обставинах померла сім’я: Олександр Муренко, його дружина Валентина та їх 12-річний син Вадим. Їх смерть по сьогоднішній день залишається загадкою і для слідства, і для родичів», – розповів експерт-криміналіст проекту Наталія Костильова.

костылева

Всі члени сім’ї померли раптово, після того, як звернулися зі скаргами на звичайну застуду. Але розтин показав, що всі внутрішні органи Олександра, Валентини та Вадимчика були вражені отруйною речовиною – це був талій. Але як талій, про який навіть правоохоронці чули тільки з популярного детективу Агати Крісті, міг опинитися в організмі людей з містечка Городище, Черкаської області?

На це питання належить відповісти найсильнішим ясновидцем країни – Яні Пасинковій та Рубіні Цибульській.

2

«Яна починати наше розслідування потрібно із зустрічі з родичами саме Олександра. Не подобається мені щось в його коренях, в його крові. Магією пахне від нього. Магією! І це пов’язано з його смертю!» – сказала Рубіна, коли екстрасенси їхали на місце трагедії.

Про що говорить циганська ясновидиця? Невже родичі причетні до загибелі членів цієї сім’ї?

3

«Коли останній раз чаклували? – запитала Яна у бабусі загиблого Олександра – Я в шоці! Вона загнала в труну не одну людину! І робила це усвідомлено!»

Рідна бабуся вбила онука? Але якщо це так, то за що? Неймовірно, але намагаючись розкрити вбивство сім’ї Муренко, ясновидці викривають й інші загадкові смерті! Які – дивіться у п’ятницю, 30 вересня, о 19:00 на СТБ!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля