Шок! Наречений застрелив себе та кохану напередодні весілля

Следствие ведут экстрасенсы

Хто міг напередодні весілля так жорстоко позбавити життя нареченого та наречену – з’ясовували найсильніші ясновидці країни Яна Пасинкова та Хаял Алекперов в проекті «Слідство ведуть екстрасенси».

Читайте також: Битва екстрасенсів 2016 – що чекає на глядачів у новому сезоні?

3

Влітку минулого року в розпал весільного сезону в ЗАГС подала заяву вже досить зріла пара – 42-річний Едуард Митрофаненко та 35-річна Алла Задвірна. В обох за плечима вже було по одному невдалому шлюбу. А довгі роки після розлучення жінка й чоловік не наважувалися на серйозні відносини. І коли зустріли один одного – зрозуміли: це – любов на все життя! Але урочиста церемонія одруження, про яку так мріяли майбутні молодята, так і не відбулася. Четвертого липня минулого року Аллу і Едуарда знайшли мертвими в їхньому будинку.

5

Коли в будинок приїхали правоохоронці, місце, де сталася трагедія, нагадувало кадри моторошного трилера. Весь будинок був просто залитий кров’ю.

«Двері, шпалери, стеля … Все було в крові! Навіть частини черепа застрягли в стелі!» – згадує ту страшну картинку брат Алли Ярослав Задвірний, який і знайшов тіла.

Висновок правоохоронців просто шокував і рідних пари і жителів Переяслав-Хмельницького – пара вбила один одного! Як таке можливо? І чому люди, що кохали, вирішили позбавити життя один одного напередодні весілля?

6

«Він знає, що сталося … Він на власні очі бачив?» – Яна Пасинкова.

«Її долоні як вимазані кров’ю. Ця жінка приховує якусь важливу інформацію про вбивство», – Хаял Алекперов.

Про що говорять ясновидці? Хто винен у смерті двох закоханих людей? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск «Слідство ведуть екстрасенси». Правда вас шокує!