Дух убитої вагітної дівчини вбивав чоловіків селища

Следствие ведут экстрасенсы

Найсильніші ясновидці країни приїхали до села Великий Жванчик, Хмельницької області, щоб знайти вбивцю або вбивць учасника АТО – 23-річного Ярослава Мамчука. В ході розслідування стало зрозуміло, що в селі загадково помирають чоловіки. А самі екстрасенси опинилися в небезпеці!

Читайте також: Битва екстрасенсів 2016 – що чекає на глядачів у новому сезоні?

Розслідуючи справу про вбивство Ярослава, ясновидці відчули, що його друг Володимир, якого звинувачують у смерті хлопця, – невинний. І що вбивці захисника країни досі на свободі.

2

«Мені йде чоловіча рука і смерть від неї, а не від машини», – сказав Андрій Сатаненко.

Однак ясновидці Яна Пасинкова та Яролава Федорова, які разом з чорним магом займалися розслідуванням цієї справи, були впевнені, що небезпека загрожує всім жителям села чоловічої статі. Щось невідоме полювало на чоловіків. У селищі на невеликому проміжку дороги люди гинули десятками!

яна пасынкова

Неймовірно, але невідома сила, яка вбивала місцевих чоловіків, атакувала і ясновидців! Яна Пасинкова, рятуючи Андрія Сатаненко, отримала травму ноги і була змушена допомагати колегам дистанційно.

Ясновидці змогли з’ясувати, що всіх загиблих на дорозі чоловіків пов’язує вагітна жінка! Але яким чином і чому вона полювала за ними? А також – чи змогли люди з надможливостями допомогти жителям села Великий Жванчик, Хмельницької області?

3

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: