25-річного хлопця знайшли повішеним – суїцид або замасковане вбивство?

Следствие ведут экстрасенсы

25 липня 2015 року стало найстрашнішим днем ​​в житті 46-річної Світлани Карплюк. Вранці цього дня вона знайшла свого 25-річного сина Івана повішеним.

«Я почала сильно кричати. Коли вибіг чоловік, ми думали, що зможемо його врятувати, але він був уже холодний», – зі сльозами на очах розповідає Світлана.

Поліція закрила справу про смерть хлопця, як суїцид. Однак ні рідні, ні друзі Івана не можуть повірити в те, що життєрадісна людина сама могла накласти на себе руки. А що скажуть експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси»?

За справу беруться естонська ясновидиця Ілона Калдре та емпат з Одеси Лариса Гуцану.

Лариса Гуцану

Лариса Гуцану

«Я чомусь не могла налаштуватися, мені весь час заважала музика. Але що дивно, чула цю музику тільки я», – розповіла по шляхом до Білої Церкви, де і сталася трагедія, Ілона Калдре.

Щоб розібратися в деталях цієї справи, ясновидці вирушили на кладовище, де Лариса Гуцану відчула те, що взагалі складно собі уявити: «Я побачила Ваніну могилу, але зовсім іншу! Неначе вона була підготовлена ​​для Івана вже давно. Ще до його загибелі – йому вже було встановлено хрест на цьому кладовищі! І мама про це знала!»

Илона Калдре

Ілона Калдре

Шок! Про що говорить ясновидиця? Невже Світлана щось приховує від екстрасенсів? А також – чому люди з надможливостями впевнені, що Іван пішов з життя не з власної волі та чи мають вони рацію?

Дивіться вже у неділю, 11 вересня, о 19:00 прем’єрний випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ!