Невідома сила страшним чином намагається звести в могилу школярку

Следствие ведут экстрасенсы

У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулися рідні 16-річної школярки Насти Ноздровської. Вони благали ясновидців приїхати до них у село Демидів, Київської області, та врятувати дівчинку від неминучої смерті.

Виявляється Настю стали доводити до божевілля нічні кошмари.

«Приснився сон, що в одному кутку сиджу я, а навпроти – сатана. Мама плаче, а я кажу: «Мамо, не бійся. Ти їм не потрібна, їм треба я» – розповіла дівчина. – Мені страшно ходити по вулиці, залишатися в будинку. Я боюся за своє життя. Мене хочуть на той світ забрати».

Про кого говорить 16-річна дівчинка та кого так боїться? Через нічні кошмари у Насті все частіше відбуваються панічні атаки. А зовсім недавно з дівчинкою ледь не сталася біда – її ледь не збила машина. Після цього випадку Настя остаточно утвердилася в думці, що її скоро не стане. Що це за сила прагне звести в могилу молоду дівчину, і чому?

З’ясувати це спробують ясновидиця Олена Курилова та відьма-некромант Жанна Шулакова.

Не гаючи часу, експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» вже в дорозі почали сканувати фотографію дівчинки.

«Я побачила довгий-довгий чорний тунель, а в кінці – яскраве світло. У мене мороз пішов по тілу від цього світла – він, як смерть. І нашу дівчинку тягне саме туди», – розповіла про свої бачення спадкова провидиця.

«Я бачу дух дівчини. О Боже, її якимось чином затягнуло у той страшний тунель зі світлом, який побачила Олена! Він – магічна дорога у світ мертвих! І якось стосується Насті», – впевнена Жанна Шулакова.

Хто намагається затягнути на той світ 16-річну дівчину? Яке відношення до всього має загибла сестра Насті та її покійний сусід?

Дивіться неймовірне розслідування у понеділок, 22 серпня, о 20:00 на СТБ!