Обгризене тіло 19-річного хлопця знайшли біля будинку – суїцид чи вбивство?

Следствие ведут экстрасенсы

У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулися рідні 19-річного Назара Борща. 5 листопада 2015 року тіло хлопця знайшли біля будинку. Що сталося – ніхто не знає до сих пір. Остання надія сім’ї – ясновидці!

40-річний Володимир Борщ став учасником процедури впізнання останків людського тіла. У чоловіка був шок, коли в обгризеному людському скелеті він упізнав – власного сина Назара.

«Язика та ребер не було. Точно також не було й нутрощів і м’язової тканини. Тільки хребет, голі кістки, руки та ноги. Половина голови була вигризена», – розповів шокуючі подробиці упізнання батько Назара Володимир.

19-річний Назар Борщ пішов з дому в ніч з 23 на 24 жовтня 2015 року. Куди й навіщо так раптово пішов хлопець серед ночі – ніхто не знає до сих пір.

«5 листопада 2015 року на кільці біля траси випадкові перехожі помітили бродячого собаку, яка тягла в зубах людську руку. На місце відразу ж викликали слідчо-оперативну групу з кінологами. У 50 метрах – оперативники виявили обгризений чоловічий скелет. Саме від нього тварини й відірвали руку», – розповіла експерт-криміналіст« Слідство ведуть екстрасенси »Наталія Костильова.

Одна з версій правоохоронців – хлопець вчинив суїцид. Однак родичі у цю версію не вірять, тому що Назар був життєрадісним хлопцем з далекоглядними планами на своє майбутнє. Так що ж тоді сталося з 19-тирічним хлопцем?

«Немає ніяких ознак того, як він помер. Ніхто цього не знає. У смерті Назара є дуже багато загадок. Тільки люди з надможливостями можуть розкрити цю справу», – каже друг сім’ї Борщ Олександр Гордієнко.

«Йшла змішана інформація. Ми не бачили тіла як такого. Це було щось непізнаване! Кістки … як ніби облиті кров’ю, і все! Ми сумнівалися, чи його це кістки взагалі? » – попрацювавши з фотографією загиблого хлопця, сказала спадкова провидиця Олена Курилова.

«Я бачу дух молодої дівчини. Вона тримає Назара за руку й саме вона забрала його на той світ», – розповіла в ході розслідування ясновидиця з Києва Софія Литвинова.

Не пропустіть випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у вівторок, о 20:00 на СТБ! Розслідування подробиць смерті Назара Борща – шокує всіх!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля