Шок! У підвалі на ясновидицю напала невідома сутність

Следствие ведут экстрасенсы

За допомогою до екстрасенсів звернулися жительки міста Луцьк. Жінки запевняли експертів проекту й знімальну групу, що в будинку, де вони живуть, їх переслідує щось дуже страшне. Але що це – вони зрозуміти не можуть. Більш того, вони впевнені, що в кожному кутку будинку їм загрожує смертельна небезпека. На допомогу до жінок вирушили ясновидеці Рубіна Цибульська та Олена Курилова.

Розслідування привело людей з надможливостями в підвал нещасливого будинку. Там було майже порожньо. Тільки стояли якісь склянки та коробки. Однак Рубіна, яка спустилася вниз, побачила там щось інше!

«Боже мій! Скільки їх тут? Жінки … Діти … Вони всі мертві, а їхні обличчя сірі – весь час, перебуваючи там, повторювала циганська ясновидеця – Кров, кров, кров! »

Як тільки Рубіна Цибульська вимовила ці слова, раптово в підвалі згасло світло! Коли ж члени знімальної групи придивилися, то побачили, що ясновидиця лежить на підлозі, а з носа у неї йде кров!

Що сталося? Чому циганська ясновідяща довго не приходила до тями? Які страшні таємниці приховує злощасний будинок? І неймовірно, але екстрасенси вийдуть на бій з тим, проти чого безсила навіть церква!

Не пропустіть випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у вівторок, 9 серпня, о 20:00 на СТБ!