У житловому будинку вирує привид (ВІДЕО)

Следствие ведут экстрасенсы

Під час зйомок екстрасенси та знімальна група проекту «Слідство ведуть екстрасенси» часто стикаються з проявом чогось містичного та незрозумілого. Так в одному з розслідувань, яке телеглядачі побачать вже у четвер, 4 серпня, ясновидицю Жанну Шулакову ледь не прибило величезною балкою.

«Сталося це в будинку, який купила родина – мама та троє дочок. З ними стали відбуватися дивні речі, але останньою краплею перед зверненням до екстрасенсів стало те, що сталося з мамою», – розповіла керівник «Слідство ведуть екстрасенси» Вікторія Мухіна.

На жінку щось напало і її навіть довелося госпіталізувати – їли врятували! У ту ніч дочки так і не наважилися увійти в будинок – так як там все вирувало, ночували на порозі.

«Коли приїхали екстрасенси, вони теж зазнали нападу потойбічної сили. Але фінал цього розслідування виявився дуже несподіваним. Глядачі будуть шоковані», – продовжила Вікторія.

Що ж сталося з ясновидицею? Чому в звичайному житловому будинку вирує привид? І що такого зробила господиня будинку, щоб привести Жанну Шулакову в лють?