Ясновидці склали фоторобот ґвалтівника та вбивці 11-річної дівчинки

Следствие ведут экстрасенсы

Тіло 11-річної школярки з Дніпропетровська знайшли на набережній Дніпра. Версія про нещасний випадок відпала, коли було проведено розтин. Що сталося з дитиною?

Дніпропетровськ. 22 червня 2014 року. Шість годин вечора. Набережна Дніпра. Люди обступили тіло мертвої дівчинку. Її щойно витягли з річки. Це була школярка – Вірсавія Фурлетова. Через два місяці їй мало виповнитися 12 років. Неподалік від тіла Вірсавіі сиділи двоє переляканих хлопчиків семи і дев’яти років. Один з них тільки що втратив єдину сестричку.

Вірсавія, її брат Діма і їх друг в цей злощасний день пішли на річку купатися. Хлопчаки вирішили знайти палички для вудок, відійшли удвох буквально на сім хвилин, а коли повернулися тіло Вірсавіі було вже у воді. На перший погляд все вказувало на те, що це – нещасний випадок, але результати експертизи просто шокували.

Виявляється, дівчинка потрапила в воду ще живою. З висновку патологоанатома стало відомо, що перед смертю школярці були нанесені удари в область голови, шиї, її ноги були в синцях і садинах. Але що найстрашніше – її жорстоко згвалтували. Хто міг так познущатися над нещасною дитиною і намагалися з’ясувати експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси», найсильніші ясновидці країни.

Байдужість рідної матері, батько-алкоголік, жорстокі знущання однокласників і жодного друга: ясновидці розповіли про шокуючі моменти з життя загиблої дівчинки, в які складно повірити. А також, вперше в історії програми склали фоторобот вбивці!

Хто він – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: