Як правильно поводитися з людьми, негативно налаштованими до тебе?

Следствие ведут экстрасенсы

Одне з очевидних рішень полягає в тому, щоб просто не спілкуватися з ними. Але як бути, якщо спілкуватися потрібно? Якщо це начальник або співробітник? Або навіть родич? Відповісти на ці питання погодився експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», двічі переможець та член журі «Битви екстрасенсів» в Україні, ясновидець з Азербайджану Хаял Алекперов.

Хаял, поясніть, що таке «негатив» у вашому розумінні?

Спочатку це результат впливу негативних думок і почуттів. Під час спілкування з негативно налаштованим людиною зазвичай виникає відчуття психологічної атаки, ви відчуваєте себе незахищеним, напруженим, втомленим енергія немов йде з вас. На щастя, будь-яка здорова людина, здатна ефективно відбивати ці «удари». А ось якщо ви ослаблені хворобою або недоброзичливець володіє куди більш сильною енергетикою – тоді можуть виникнути проблеми. Такий негатив можна назвати ненавмисним. Зазвичай ви його отримуєте на роботі, в транспорті і навіть при зустрічі з родичами. Для вас головне зрозуміти, хто саме з вашого оточення є «людиною негативу» і вчасно вжити заходів.

Які заходи варто прийняти?

Якщо це ненавмисний негатив, який ми переймаємо неусвідомлено, тоді досить після зустрічі прийняти контрастний душ або запалити свічку. Допоможуть обереги або читання молитви. Однак, якщо зовсім не можна відмовитися від спілкування з такою людиною, постарайтеся не вступати в конфлікт, навіть якщо вас провокують: з вашим роздратуванням і злістю будуть йти життєві сили. Не здумайте брати на себе почуття провини. У негативних людей завжди щось не виходить або їм у чомусь не щастить. Не намагайтеся з усіх сил допомагати їм. Для них головне – забрати вашу енергію, а змінюватися вони ніколи не стануть!

Чим же тоді є умисний негатив?

Це ряд цілеспрямованих магічних впливів, які призводять до серйозних проблем зі здоров’ям, погіршення або повної відсутності особистого життя, до занепаду в бізнесі і навіть до смерті … До мене приходить дуже багато постраждалих від умисного негативу, причому їх кількість з кожним роком зростає. Основна причина – вільний доступ обивателів в мережі до закритої до недавнього часу інформації. Багато хто навіть не підозрюють про те, що практично всі інтернет-ритуали – фількіна грамота. Але ж неправильно проведений ритуал, навіть без вашого на те бажання, може привести до дуже плачевних наслідків! Ніхто і ніколи не дасть вам точне, з усіма нюансами керівництво до дії! Ця інформація часто викривлена ​​і крім шкоди вам і вашим близьким нічого не принесе. Зараз кожен другий вважає, що володіє незвичайними здібностями! І найчастіше, у цих горе-чарівників рано чи пізно з’являється вагомий, як їм здається, привід і вони починають втручатися в чуже життя: наводять порчу на неугодного колегу або намагаються приворожити коханого, до кінця не усвідомлюючи, на яку небезпеку наражають не тільки себе!

А якщо людина з негативною енергетикою – ваш співмешканець або родич?

Тут набагато складніше. Ідеальний варіант – жити окремо і подалі, а зустрічатися тільки в разі потреби. На жаль, не у кожного є така можливість. Цією людиною може бути або з часом стати ваш чоловік, найкраща подруга і навіть дитина. Раджу пояснити родичам або співмешканців, що саме вас не влаштовує і яких рамок спілкування ви плануєте дотримуватися з ними у майбутньому. Упевнений, не у кожного вистачить сміливості, витримки і сил подібним чином відстоювати себе, та й скривджених буде не мало, тому вирішувати тільки вам.

Бережіть себе і близьких!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля