16-річного хлопця жорстоко вбив його друг?

Следствие ведут экстрасенсы

Влітку 2014 року екстрасенси працювали в Одесі над розслідуванням загадкової смерті чотирнадцятирічної школярки. Її тіло знайшли у дворі біля багатоповерхівки. А незадовго до цього дівчину підозрювали в підпалі будинку Профспілок в центрі міста. Тоді на місці зйомки зібралося багато людей. Серед них була і мама 16-річного Владислава Бабинецького. Вона благала експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» про допомогу.

Анжела – одеситка, працює в магазині продавщицею. Її сина Владислава два роки тому на Різдво жорстоко вбили.

У матері про сина залишилися тільки спогади і відео, де шістнадцятирічний Владислав дає присягу. Хлопець щасливий – його мрія тільки здійснилася. Він вступив до університету морського транспорту. Тоді мама і подумати не могла, що вже через рік її син, усміхнений і щасливий, залишиться таким лише на плівці.

На тілі хлопця не було живого місця: розбита голова, зламані руки, ноги, тіло в синцях, близько десяти ножових поранень. Судячи з травм на тілі, над хлопцем знущалися. До того ж, тривалий час.

У день вбивства Владислав разом з сестрою Юлею понесли до бабусі традиційну кутю. По дорозі зайшли до матері на роботу в магазин. Тоді ніхто й подумати не міг, що живим Владислава родичі вже не побачать.

У бабусі Владу хтось подзвонив і він пішов на зустріч з невідомим. Номер, з якого йому телефонували на мобільний, був засекречений. Кому він належить, встановити не вдалося. Місце, де його знайшли мертвим, в двох кілометрах від будинку. За словами рідних, він тут ніколи не бував. У хлопця нічого не вкрали. Мотив вбивства – невідомо. Правоохоронці, посилаючись на таємницю слідства, ніякої інформації не розголошують.

За розслідування цієї справи взялися Жанна Шулакова і Анна Гальерс. Однак, за годину до вильоту з Британії в Україну прямо в аеропорту з медіумом стався нещасний випадок.

«Я стояла в черзі на посадку. І раптом на мене накинувся чоловік похилого віку – він проколов мені плече якимось гострим предметом, схожим на стрілу. Від нестерпного болю я впала і втратила свідомість. Коли прийшла до тями, лежала в кареті швидкої допомоги. Лікар запитав, часто зі мною таке відбувається? Я кажу – ні, на мене вперше так напали. Якийсь чоловік проткнув мені плече. І я побачила здивований погляд медбрата. Він каже, що ніяких порізів на мені немає, і нападу теж не було. Я просто стояла в черзі і раптово втратила свідомість. Тут я зрозуміла, що на мене напала не живий чоловік, а якийсь дух!» – розповіла про дивну подію гостя з Великої Британії.

Через цей інцидент Анна Гальерс пропустила рейс в Україну і тому допомагала в розслідуванні на відстані:

«Те, що сталося зі мною в аеропорту, може бути підказкою у вбивстві хлопця. А ще, коли я отримала його фото, то у мене в голові весь вечір звучав голос хлопця: «Він прийшов за мною того дня, коли я надів форму моряка».

Що можуть означати ці слова? Медіум відразу не змогла пояснити. Тим часом Жанна Шулакова почала це розслідування разом зі своїм чоловіком, переможцем «Битви екстрасенсів-3» в Україні Сергієм Колесніченко.

«Є людина, яка чітко знає, що відбувалося!» – відчув спадковий відьмак.

Чи зможуть ясновидці допомогти родині дізнатися правду – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: