Ліфт розчавив вагітну дівчину – нещасний випадок, вбивство або розплата?

Следствие ведут экстрасенсы

Трагедія в Запоріжжі, яка сталася у 2010 році, сколихнула всю Україну. Понівечене тіло 20-річної вагітної жінки знайшли в кабіні ліфта між поверхами. Що і чому сталося – з’ясовували експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Яна Лепехіна була на п’ятому місяці вагітності. Вийшла за фруктами і поверталася додому. Її та ненарождённу дитину прямо посеред білого дня розчавив ліфт.

«22 грудня 2010 року до ліфту одного з будинків по вулиці Тбіліській, Орджонікідзевського району в місті Запоріжжя був виявлений труп 20-річної Яни Лепьохіну. Причиною її смерті судмедекспертиза визнала травми несумісні з життям – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк. – Яна викликала ліфт, двері відчинилися. Вона зробила крок всередину. У цей момент двері зачинилися і вагітну жінку защемило. Ліфт поїхав вгору. Тіло дівчини затискало між стінкою шахти ліфта і напівзакритими дверима, ламаючи ребра, кістки тазу і кінцівки»

І ось уже чотири роки поспіль мама загиблої Ольга Кравець шукає відповідь на єдине питання – чому такою раптовою і жахливою смертю загинула її дочка. Рідні не вірять, що така страшна смерть може бути випадковою. До того ж, після загибелі Яни з ними почали відбуватися дивні речі.

«Після смерті Яни ми разом із співробітниками міліції робила знімки ліфта. А коли їх проявили, то побачили чиєсь обличчя, хоча на момент зйомки ліфт був порожнім – розповів Олександр, брат загиблої. – На знімку чітко проглядається контури голови, лоба і очей ».

Старший брат загиблої, побачивши знімки, не повірив своїм очам. Рідним здалося, що це проявився дух Яни. А вже наступної ночі сталося і взагалі щось паранормальне.

«Як то вночі у мене задзвонив телефон. На екрані висвітилося, що номер невідомий. Я підняла трубку, але мені так ніхто і не відповів», – розповіла Ольга Кравець.

З тих пір дзвінки тривали щоночі. Здавалося б – чиїсь невдалі жарти. Але кожен раз, коли лунає дзвінок, жінка відчуває, як на ліжко, ніби хтось сідає. Мама впевнена: її дочка хоче щось повідомити з того світу про свою страшну загибелі! Ольга не вірить, що смерть її дочки – це просто збіг обставин.

Щоб розібратися, що відбулося насправді, жінка звернулася до експертів нашого проекту. Можливо, вони зможуть розшифрувати загадкові знаки і зрозуміти, чи є в смерті Яни якась містика. На розслідування цієї страшної трагедії вирушили спадкова віщунка з Києва, фіналістка «Битви екстрасенсів-13» Софія Литвинова:

«Коли я налаштовувалася на дівчину, відчула, що смерть ходила за нею по п’ятах. Вона просто переслідувала її. У Яни була якась таємниця, яку вона забрала з собою і це пов’язано з її смертю! Вона намагається її відкрити своїм рідним і близьким. Але вони не розуміли її».

Також розбиралася в цій справі переможниця «Битви екстрасенсів-5» в Україні, харківська відьма-некромант Жанна Шулакова:

«Таке було відчуття, що за Яною хтось слідкував. Я відчувала погляд на ній перед смертю. І це зловісний погляд того, який бажає забрати життя».

Неймовірно! Невже до смерті Яни хтось причетний? Але вердикт правоохоронців – нещасний випадок. Що означають бачення ясновидців? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: