Дух дівчини спровокував бійку і вбивство

Следствие ведут экстрасенсы

За допомогою до людей з надможливостями звернулися рідні 21-річного Олександра Бобика. Він помер несподівано і при загадкових обставинах. Що сталося з хлопцем в останні години його життя, розповіли експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» переможниця «Битви екстрасенсів-13» мольфарка Олена Стеценко і спадкова відьма Ярослава Федорова.

«Олександра Бобика знайшли мертвим близько сьомої години ранку на Миколаївському шосе на околиці Одеси – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк. – На тілі загиблого експерти виявили множинні садини, синці, при цьому всі кістки були цілі».

Правоохоронці кажуть: хлопець наклав на себе руки. Але як і чому у нього могла розірватися найміцніша людська артерія?

«Розрив аорти може статися в декількох випадках: якщо у людини була аневризма аорти і вона луснула. Але, за словами батьків, хлопець був здоровий. В такому випадку розрив аорти міг настати від сильного удару в серце і від падіння з висоти».

Також рідні не могли зрозуміти, чому Саша приїхав в Одесу, не повідомивши про це нікому?

«Друг, який з ним жив в Києві, де працював Саша, розповів, що він буквально протягом 20 хвилин зібрався і поїхав. Чому він різко вирішив все поміняти? Хто його покликав? Наче сама смерть покликала його … » – говорить Катерина Бобик, невістка загиблого.

Правоохоронці ведуть себе занадто дивно. Батьки стверджують, що бачили на тілі сина сліди від побоїв, однак слідчі стоять на своєму: хлопець сам позбавив себе життя. Що сталося з хлопцем того вечора в Одесі? Чому він так несподівано покинув столицю? Може його вбили? Але тоді хто і за що це зробив?

Після смерті хлопця батьки надрукували фотографії. Неймовірно, але на кожному фото поруч з Олександром якась чорна пляма.

«Коли такі чорні плями, смуги, хрести з’являються на фотографії, це означає, що біля людини є якийсь негатив, на нього впливають темні сили – розповіла Ярослава Федорова. – Фотоапарат більш чутливий, ніж людське око, тому він і фіксує такі явища».

«З самого початку розслідування мене переслідувала жінку. Вона жадібно пила з величезного кубку людську кров…»- розповіла Олена Стеценко.

Про яку жінці каже мольфарка? Що за темні сили бачить Ярослава Федорова? І яке відношення до смерті хлопця має спорт? Відповіді на ці та багато інших питань дізнаєтеся, подивившись випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: