Підліток повісився під впливом соціальних мереж

Следствие ведут экстрасенсы

Соціальні мережі … Зараз мало не кожен другий приділяє їм як мінімум пів години на добу. Одні слухають музику, інші – спілкуються з друзями. А є й ті, хто шукає там щось таке, від чого кров холоне в жилах.

У травні минулого року Тетяна Трифонова втратила сина. Сімнадцятирічний Владислав був знайдений повішеним всього у декількох кілометрах від будинку. За версією правоохоронних органів, хлопець наклав на себе руки. Нещасна мати не могла в це повірити. Найбільше їй не давали спокою синці та садини, які вона побачила на обличчі і руках Влада вже у морзі.

Для того, щоб зрозуміти, що ж сталося того фатального дня Тетяна звернулася до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Лариси Гуцану та Гали Поліщук. Відомі ясновидці спробували розібратися в цій нелегкій справі.

Крок за кроком жінки наближалися до розгадки. Опинившись на місці трагедії, Лариса відразу відчула: «Мені йде бачення, що його не тягнули, що він сам йде. І за ним спостерігають люди: жінки і чоловіки».

Гала доповнила картину, як тільки в її руках опинився мобільний телефон загиблого. За словами екстрасенса, ними були користувачі соціальних мереж, які спостерігали за підготовкою до трагедії, немов це був спектакль.

Чи здійснив Влад самогубство? І хто всі ці люди, які споглядали страшну картину? Дізнайтеся ПРЯМО ЗАРАЗ, подивившись відео проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: