Брат помстився сестрі за вбивство сина?

Следствие ведут экстрасенсы

У місті Мостиська, Львівської області просто на порозі власного будинку з мисливської рушниці застрелили молоду жінку, маму двох дітей. Ось уже шість років правоохоронці не можуть знайти вбивцю. Розібратися у цій заплутаній та жорстокій справі у вівторок, 7 червня, о 20:00 спробують ясновидці, експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

1 листопада 2008 року на порозі власного будинку від вогнепального поранення померла жителька міста Мостиська, Львівської області, місцева-підприємниця Лілія Вйонцек.

«Смерть Лілії Вйонцек настала від вогнепального дробового поранення у груди – було пошкоджено легеню та печінку, що викликало сильну внутрішн. й зовнішню кровотечу», – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.

З моменту смерті жінки минуло вже шість років. Весь цей час львівські правоохоронці продовжують шукати вбивцю. Під підозри потрапили чоловік та рідний брата загиблої. Чи праві правоохоронні органи – спробують з’ясувати ясновидиця з Чехії Ольга Калинова та мольфарка Олена Стеценко.

«Налаштовуючись на загиблу, я відчуваю біль, але не фізичний, а душевний. Вона страждала через якогось чоловіка. Жінка знала його, більш того – він рідний їй – розповіла ясновидиця з Чехії. – Ця людина, хоче її смерті. І я чую постріли … Я намагаюся запитати дух жінки, хто ця людина, але вона мені не хоче говорити. І не просто так … вона каже: «Він – небезпечний! Будьте обережні».

«Я хотіла налаштуватися на вбивцю Лілії. І кожен раз, коли я намагалася це зробити, мені як хтось світло відключав», – Олена Стеценко

Хто ж міг скоїти такий страшний та зухвалий злочин?

ТАКОЖ НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Екстрасенсам загрожує небезпека:

«Мені все одно, що у тебе є! Йдіть звідси. Ти зрозуміла мене чи ні?»

Дружину убив власний чоловік?

«Це ви вбили Лілю!» – Ольга Калинова

Загибла Ліля Вйонцек причетна до смерті племінника?

«Брат Лілії кричить на неї: це ти – вбивця! Ти – вбивця мого сина», – Ольга Калинова

Хто і чому насправді вбив жінку? Чи причетний до її смерті хтось з рідних? Про це та багато іншого у вівторок, 7 червня, о 20:00 в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.