Онук завдав 48 ножових поранень власному дідусеві?

Следствие ведут экстрасенсы

Різдво у Фастові ніколи не відрізнялося від святкувань в інших куточках України: посиденьки з близькими, виконання колядок, дванадцять страв на святковому столі … Так було до 2013 року, коли одну з сімей наздогнала непоправне лихо.

74-річний Станіслав Кучерявий все життя прожив у невеликому містечку. Працював водієм. Після смерті дружини чоловік залишився один в будинку, де, власне, його і знайшли мертвим вранці 7 січня. На тілі пенсіонера виявили 48 ножових поранень.

Шоковані тим, що трапилося дочки Ольга та Зоя не могли повірити у те, що сталося: батько ніколи ні з ким не конфліктував, та й після вбивства з майна нічого не пропало – ніяких мотивів для злодіяння. Смерть близької людини виявилася не єдиним ударом для рідних. У фатальний день за підозрою у вбивстві міліція затримала онука Станіслава – Сергія! Нібито той зробив страшний злочин через особисту неприязнь до діда. Хлопця засудили на 15 років.

З тих пір пройшло два роки, проте мати досі не вірить, що син причетний до вбивства. Саме тому Ольга вирішила звернутися до екстрасенсів. Допомогти нещасній взялися Лариса Могила і Жанна Шулакова. А також азербайджанський ясновидець Хаял Алекперов, який допомагав своїм колегам з дому.

Як тільки дівчата опинилися у Фастові, вони відразу приступили до роботи.

«Щось збиває, як тільки я намагаюся налаштуватися на вбивцю … Мені йде якийсь дух – він заважає налаштуватися. Я весь час бачу агресивного чоловіка», – поділилася Лариса.

У свою чергу інший екстрасенс відчула щось зовсім інше: «У мене весь час йде ілюзія жінки. Занадто жіноча енергетика у цій ситуації».

Так на чиїй же совісті тяжкий злочин – чоловічій чи жіночій? Чи зможуть визначити вбивцю, і чому екстрасенсам знадобилася допомога мольфарки Олени Стеценко?

Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете отримати ВЖЕ ЗАРАЗ, подивившись відео проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: