12-річного хлопчика й подругу його матері знайшли вбитими в одному ліжку

Следствие ведут экстрасенсы

Найгучніше розслідування сезону! Неповнолітнього Максима Середина та подругу його матері Оксану Бачиш знайшли застреленими у голову. Їх тіла лежали в одному ліжку! Хто і чому їх убив – з’ясують найсильніші ясновидці країни у понеділок, 23 травня, о 21:00.

2 грудня батько хлопчика повернувся додому близько шостої години вечора. Саме він подзвонив до поліції та повідомив, що знайшов мертвими сина та подругу дружини Оксану.

«Хлопчик й жінка лежали в одному ліжку. Максиму Середину вбивця вистрілив два рази прямо у серце й по одному в обидві скроні. Оксана Бачиш була убита двома пострілами в праву скроню. Всі поранення були смертельними», – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.

Трагедія сталася вісім років тому. Але до сих пір жорстокого вбивцю не знайшли. Він не залишив ніяких слідів або зачіпок. Такого ідеального злочину місцеві слідчі у своїй практиці ще ніколи не бачили.

«Того дня йшов дощ. У будинку бруд повинен був бути кілограмами. А у нас немає нічого… Ні сліду взуття, ні відбитків пальців, ні потожиру. Все було просто стерильно!» – розповів слідчий, який займався розслідуванням злочину.

Кому знадобилося вбивати дитину й жінку? Як і чому неповнолітній хлопчик та 37-річна жінка опинилися в одному ліжку мертвими? Рідні загиблих втомилися чекати відповідей на ці питання від правоохоронців. Їх остання надія дізнатися правду – ясновидці.

Над розслідуванням такого страшного подвійного вбивства працюватимуть Олена Курилова та Жанна Шулакова. Завдяки цим двом харків’янкам десятки злочинців вже відбувають покарання, а сотні нерозкритих кримінальних справ, нарешті, зрушили з місця. І на цей раз ясновидиці знайдуть ще одного душогуба!

«Хлопчика та жінку знайшли вбитими в одному ліжку. Випала карта коханців … Жінці ніхто не заважав спокусити дитину. У мене таке відчуття, що ми чогось не знаємо», – розповіла про свої відчуття відьма-некромант Жанна Шулакова.

«Я бачу вбитого хлопчика. Він тримає у руках якусь коробочку й каже: «Якщо вони це взнають, то всі загинуть!» – розповіла про свої бачення спадкова провидиця.

Про що говорять екстрасенси? Не пропустіть шокуючі подробиці вбивства дитини й мами трьох дітей у понеділок, 23 травня, о 21:00 в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ!