Молоду маму переїхав поїзд – нещасний випадок чи вбивство?

Следствие ведут экстрасенсы

У проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулися батьки 18-річної Альбіна Зеленськох із села Хлистунівка, Черкаської області. Вони хотіли знати відповідь лише на одне питання: «Що сталося з їх дівчинкою?» Чи змогли найсильніші ясновидці країни їм допомогти?

16 листопада 2015 року Альбіна Зеленська поїхала на навчання до районного центру, а вже ввечері її перерізане навпіл тіло знайшли на залізничній колії. Висновки правоохоронців – нещасний випадок. Рідні Альбіни відмовляються вірити у це, тому що за 15 хвилин до своєї загибелі дочка дзвонила й схвильованим голосом просила її зустріти. Більш того, за словами мами дівчини, вона панічно боялася поїздів і ніколи б близько не підійшла до них. Також дуже дивним було й те, що тіло дівчини лежало у протилежному напрямку від будинку.

«Виходить, Альбіна перетинала залізничне полотно двічі. Спочатку від зупинки у сторону будинку, а потім чомусь в зворотному напрямку. Щось змусило її повернутися. Або хтось змусив», – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.

Розібратися у цій заплутаній справі спробували найсильніші ясновидці країни  – Олена Курилова та Рубіна Цибульська.

Як з’ясувалося у ході розслідування, дівчина після смерті намагалася розповісти рідним страшну правду.

«Вона мені не раз снилася й говорила:« Я не сама!», – зі сльозами розповіла сестра загиблої.

Ясновидиці підозрюють у вбивстві колишнього чоловіка Альбіни та батька її маленької дочки!

«Я бачу, що він стоїть, а перед ним вбита людина», – говорить циганська ясновидиця.

Як молода мама опинилася на рейках? Це був нещасний випадок або жорстоке вбивство? Відповіді на ці та багато інших питань дізнаєтеся ПРЯМО ЗАРАЗ: