Яке відношення до загибелі 23-річного хлопця має льотчик часів війни?

Следствие ведут экстрасенсы

В одному з гуртожитків в містечку Коростишів, Житомирської області, увечері 5 листопада 2015 року стався трагічний випадок – з вікна п’ятого поверху випав молодий чоловік. Що сталося? І чому рідні хлопця просили ясновидців розібратися у тому, що трапилося?

«У день трагедії було встановлено особу загиблого. Ним виявився 23-річний Петро Носуленко. За версією поліції, хлопець випав з вікна коридору п’ятого поверху гуртожитку, тобто – наклав на себе руки», – розповіла експерт-криміналіст проекту Наталія Костильова.

Однак рідні і всі, хто знав хлопця, не вірять правоохоронцям й запевняють, що у Петра не було причин йти з життя. У розпачі вони звернулися за допомогою до ясновидців. Розібратися у цій справі намагалися відразу три ясновидця – Дмитро Дульський, Ілона Калдре та Олена Курилова.

Те, що побачили і відчули екстрасенси, просто шокувало!

«Коли беру до рук фото Петра, то йде відчуття, що вона вже багато років висить на хресті! Якась мертва енергетика у нього спочатку. За ним просто ходить смерть. Висота, падаючий літак та відчуття давньої загибелі Петра – ланки одного ланцюга», – говорить Дмитро Дульський.

«У мене таке враження, що на смерть цього хлопця вплинула його кровна жінка – мати», – сказала про свої відчуття Олена Курилова.

«Жінка грає у цій історії якусь фатальну роль, є якась фатальна жінка! Жінка, яку ми шукали, перебувала у будівлі, біля якої було знайдено тіло Петра», – розповіла Ілона Калдре.

Так що ж сталося тієї страшної ночі? Хто ця «фатальна жінка»? І чому на смерть Петра вплинула його мати? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля