20-річні друзі поплатилися життям за порятунок дівчини

Следствие ведут экстрасенсы

16 жовтня 2015 року в селищі Млиїв, Черкаської області, зникли двоє друзів – Антон Орла і Володимир Бурлака. Через кілька днів їх тіла знайшли у місцевій річці Вільшанка. Висновок правоохоронців вражає – подвійне самогубство! Розслідувати справу взялися найсильніші ясновидці Ілона Калдре та Магдалена Мочіовські. Те, про що вони дізналися в ході розслідування, викликає шок!

У проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулися рідні загиблих хлопців. Вони не вірять у те, що їхні діти могли вчинити суїцид. Тим більше, що травми на тілі чоловіків, які побачили всі, хто був на їх похоронах, свідчать про протилежне. Але чому ніхто з правоохоронців не взяв їх до уваги? З’ясувати це спробувала експерт-криміналіст проекту Наталія Костильова. Але, на жаль, з діалогу з поліцією стало ясно, що справи розслідується халатно.

Що сталося з Володею та Атоном? Чому хлопці потонули разом? Що привело до травм на їхньому тілі? І головне – чи були смерті молодих людей суїцидом або хтось намагався таким чином приховати сліди злочину? Відповісти на ці питання треба було експертам проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

«Я відчула, що тут точно мала місце якась історія з дівчиною, якийсь любовний трикутник», – сказала карпатська мольфарка.

«Раптово я почула жіночий крик. Його не чув ніхто, крім мене! Це був вірний знак, що ми близькі до розгадки. Ми з Магдаленою йшли по одному маршруту – але вели нас абсолютно різні відчуття! Я йшла на крик якоїсь дівчини, а Магда – на чаклунство дівчини!» – розповіла ясновидиця з Естонії.

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ: про яких дівчат говорять екстрасенси, як вони можуть бути причетні до смерті Антона й Вови, і хто ж винен у смерті хлопців – вони самі або хтось ще?