Кращі друзі скоїли подвійне самогубство або їх убили?

Следствие ведут экстрасенсы

За допомогою до ясновидців звернулися рідні 22-річного Антона Орла. 16 жовтня 2015 роки хлопець вийшов з дому і живим більше не повернувся – тіло Антона знайшли через два дні у річці Вільшанка, в рідному селі Мліїв, Черкаської області. Версія правоохоронців – самогубство. Однак сліди на обличчі загиблого, які сфотографували рідні перед похоронами, свідчать про протилежне. А що ж скажуть експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси»?

У самогубство Антона Орла не вірить ніхто: ні його рідні, ні односельці, ні місцевий священик, який відспівав хлопця, як годиться – за всіма церковними канонами. Всі, хто був на похоронах хлопця, своїми очима бачили численні травми й синці на його тілі.

«Коли його привезли з моргу, то видно було, як побито його обличчя. Синці були всюди – і на вухах, і на носі, і на лобі, і під оком синець», – згадує сестра покійного Тетяна.

«На похоронах ми чітко бачили, що дитина була побита», – підтверджує слова рідних місцева жителька.

З’ясувати, що ж наштовхнуло слідчих на таку дивну версію про самогубство, спробувала з’ясувати експерт-криміналіст проекту Наталія Костильова: «На жаль, з діалогу з поліцією стало ясно, що справа Антона Орла розслідується халатно. І чіткої картини, що ж сталося з хлопцем, ми не маємо!»

А тим часом, поки рідні хлопця відчайдушно намагаються довести, що їхній син – не самогубця, жителі селища бояться вийти на вулицю: «Усі думають, що з’явився маніяк», «Батьки бояться відпускати дітей пізно ввечері, в музичну школу, на танці, на спортивні секції», «Я боюся ввечері виходити з дому, побоююся за свою дитину поки вона у садочку. Адже ті люди, які вбили, можуть ходити між нами й сміятися нам в обличчя. Ми розраховуємо на екстрасенсів. Хто це зробив? Як це відбулося?»

Розібратися у непростій ситуації беруться ясновидиця з Естонії Ілона Калдре і карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські.

«Працюючи з фотографією Антона, я побачила, що у нього була довга лінія життя. Але позаду нього стояв як би фантом якогось іншого хлопця. Дуже схожого на нього, ніби його двійника. І той двійник перерізав життєву нитку Антона», – розповіла Магдалена.

«Є очі, які бачили смерть Антона. Мені йде ім’я Влад або Володимир. Хто ця людина?», – запитала Ілона Калдре у рідних загиблого хлопця.

Як з’ясувалося, Володимир – найкращий друг загиблого Антона. Їх дружба зав’язалася ще з дитячого садка. Хлопці були не розлий вода. Неймовірно, але Вова теж потонув. Його тіло знайшли через два дні після Антона.

Шок! Невже Володя вбив товариша, а потім наклав на себе руки? Але чому так сталося з кращими друзями? Чи це було подвійне самогубство, як стверджують правоохоронці?

Правду розкажуть ясновидці у понеділок, 9 травня, о 20:00 на СТБ!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля