10 річну дитину переслідує потойбічна істота

Следствие ведут экстрасенсы

За допомогою до людей з надможливостями звернулася сім’я Кулик. Люди вже кілька місяців страждають від дивних та паранормальних явищ, які відбуваються у їхньому будинку. Але найбільше вони переживають за маленького Яника. Рідні хлопчика впевнені – він може померти будь-якої хвилини!

Все почалося з того, що Яник став бачити незрозумілу й страшну істоту.

«Одного разу вночі Яник раптово почав кричати. Я забігла до кімнати, кинулася до нього, а він весь холодний та мокрий. Питаю, що тобі наснилося, а він мені відповідає, що його щось торкнулося. Яник часто говорить, що відчуває щось позаду себе, щось невидиме й холодне. Він цього дуже боїться», – розповіла стурбована мама хлопчика.

«Це була істота. Вона мене взяла за руку й хотіла кудись повести», – каже 10-річний Яник.

З тих пір хлопчик бачить потойбічну істоту мало не щоночі. А одного разу цей невідомий привид позбавив Яника … зору.

«Відновити зір лівого ока – неможливо. На жаль, і на правому оці є зміни, які також можуть привести до відшарування сітківки. Мені важко відповісти чому … Цілком ймовірно, що дитина залишиться інвалідом на все життя», – розповів лікар-офтальмолог.

Батьки хлопчика переконані – у хвороби сина винувата ця таємнича істота-привид, бо Яник став втрачати зір саме після її появи. Остання надія рідних хлопчика – експерти «Слідство ведуть екстрасенси».

«Цей хлопчик живий. Я бачу його будинок, а поруч … Який жах?! Там десятки трун, а в них лежать тільки жінки і вони живі! Схоже, ця дитина може втратити дорогих йому людей», – розповіла про свої бачення ясновидиця та телепат з Грузії Майя Дзідзішвілі.

Про що говорить екстрасенс? Невже рідні Яника теж у небезпеці?

«Бачу перед собою дитину у крові. Я її прям відчуваю … Йде дуже великий запах крові. Але далі цього образу мене як не пускає щось! Прям заважає …» – розповів про те, що відчуває та бачить медіум Яків Шнеерсон.

Жах! Що за дивні видіння приходять до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси»? Чию кров на руках дитину вони бачать і чому? Чи зможуть вони вирвати з лап невідомої сутності життя 10-річного Яника?

Не пропустіть «Слідство ведуть екстрасенси» у понеділок, 2 травня, о 21:00 на СТБ!