Що зробити на Великдень, аби в будинку панував мир та благодать?

Следствие ведут экстрасенсы

Ні для кого не секрет, що Великдень – найсвітліше свято у році. Але воно також й наймістичніше. Дуже багато всіляких повір’їв, обрядів, які проводяться саме цього дня або напередодні. Про деякі з них розповіла фіналістка «Битви ексторасенсов-12», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», біоенергетик Валентина Личагіна.

«Про це свято ми знаємо багато, але мало хто знає, що яєць потрібно фарбувати на Великдень якомога більше, щоб вистачило усім в домі: і родичам, і працівникам, і на пожертвування. А ще в будинку потрібно залишити найбільшу й найкрасивішу паску, а от інші – роздати знайомим, друзям, родичам. Тоді у будинку завжди буде панувати мир та благодать», – каже Валентина Личагіна.

Багатьох хвилюють питання: як більше заробити, як досягти заповітної мети та інше. У експерта проекту «Слідство ведуть екстрасенси» і на ці питання знайдуться відповіді:

«Вранці у неділю треба піти до церкви й опустити гроші в ящик для пожертвувань. Тільки це потрібно зробити так, щоб ніхто не бачив й при цьому сказати: «Бог мені дав, богу повертаю. Бог стократ примножить, тисячу раз поверне!»

Бережіть себе й близьких!