Правоохоронці намагалися видати вбивство хлопця за нещасний випадок?

Следствие ведут экстрасенсы

У кар’єрі на околиці міста Ватутіне, Черкаської області, знайшли тіло зниклого два роки тому Василя Новікова. Експерти виявили десятки переломів, роздроблений череп, перебитий хребет. А правоохоронці запевняли: смерть хлопця – нещасний випадок! Екстрасенси знайшли правду!

Правоохоронці всіляко намагалися закрити справу про смерть Василя, як нещасний випадок. Але ось зробити цього їм не вдалося, так як при розтині у хлопця виявили десятки переломів кісток нехарактерних для падіння з висоти! Внутрішні органи були майже не пошкоджені, а ось зовнішніх травм було багато.

«Можна зробити висновок, що травми були нанесені Василю до того, як він потрапив у воду. А перераховані переломи ребер, хребта та черепа характерні для сильного побиття», – розповів експерт-криміналіст проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Адрій Лисюк.

Після таких травм хлопець не в силах був би поворухнутися, не те щоб зістрибнути з обриву! До того ж кудись зникли куртка та футболка, у яких він у вечір зникнення вийшов з дому, а на тілі залишився лише светр.

Рідні були у розгубленості: що ж сталося з їх старшим сином? Хто переламав йому всі кістки і розбив голову? Як тіло їхньої дитини опинилося у котловані?

Дивіться прямо зараз шокуюче розслідування! Екстрасенси не тільки розкажуть про останній день Василя, а й назвуть його вбивцю. А також розкриють ще кілька гучних справ!