Невідома сила затягла жінку у могилу свекрухи

Следствие ведут экстрасенсы

У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася сім’я Лаптій із села Черкаськи Тишки, Харківської області. Їх 4-річна дочка бачить щось потойбічне й запевняє, що це щось хоче її забрати на той світ.

Коли маленька Карина Лаптій залишається у кімнаті одна, то бачить незнайомого чоловіка, який дуже лякає дитину: «Він страшний. Більше мене. Він тягнув мене за ніжку».

Але, що найстрашніше, після кожного такого видіння Карині стає погано – різко піднімається температура й дівчинка втрачає свідомість.

«Стався напад. Викликали швидку. Кариша лежала під крапельницями. Нас у той же день виписали додому й сказали, що ознак будь-якої хвороби немає й дитина абсолютно здорова», – розповіла мама дівчинки Оксана Лаптій.

Але по прибуттю додому страшне видіння почало переслідувати дівчинку все частіше. Більш того, силует невідомого походження почали бачити й інші члени сім’ї! А нещодавно Лізі – старшій сестрі Карини – приснився кошмар, після якого жінка кілька днів заїкалися: «Сниться мені, що я лежу на ліжку, а з-під нього трупи тягнуться до мене. Я від них тікаю, хоча й розумію, що це сон. Уві сні я просила: «Господи, будь ласка, я не хочу вмирати. Відпустіть! Мене наче щось тягнуло за ноги з ліжка».

А з Оксаною – мамою Каріни та Лізи – теж сталося те, що змусило всіх хвилюватися і за її життя.

«Перед Великоднем я прийшла прибрати могилки свекрухи й провалилася під землю … Прямо у могилу! Я до сих пір не можу зрозуміти, що сталося. Це означає, що я повинна скоро померти, раз мене вже під землю тягнуть», – розповіла жінка.

Це просто якийсь жах! Що за зловісна сила тягне вночі за ногу маленьку Карину та її старшу сестру? Що затягнуло в могилу їх мати? І чому воно нападає на членів цієї сім’ї? Невже ці люди дійсно можуть померти?

«Я бачу постійні погрози у бік дочок – сказала Яна Пасинкова, зробивши розклад на картах Таро – Таке враження, що їх хочуть вбити … Дівчата у небезпеці, і ми їдемо у будинок до вбивці!»

Неймовірно! Про що говорить таролог і хто хоче смерті дочок Лаптій?

«Мене щось штовхнуло й потягнуло в будинок, коли ми розмовляли у дворі з героями. Але, коли я спробувала зайти, то зробити цього не змогла. Якась потойбічна сила дуже не хотіла, щоб ми й надалі розслідували», – розповіла Жанна Шулакова.

Що полює на членів звичайної сім’ї з Харківської області? Чи зможуть ясновидці продовжити розслідування? І які прояви потойбічної сили зафіксували камери проекту «Слідство ведуть екстрасенси»?

Не пропустіть у понеділок, 18 квітня, о 20:00 на СТБ!