Як впливає на людину зміна імені?

Следствие ведут экстрасенсы

Про це розповів двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець та астролог Хаял Алекперов.

Читайте також: як назвати дитину в 2017 році – дівчинку чи хлопчика

«Що стосується зміни імені, то змінювати його можна, якщо ви відчуваєте, що воно важко для вас, що саме з ним пов’язано більшість неприємностей у житті. Але ця зміна, швидше внутрішня – для себе, для людей. Іноді, щоб оточити себе потрібною, підходящої вам енергетикою можна попросити рідних та близьких називати вас по-іншому», – говорить ясновидець.

Однак Хаял не радить поспішати змінювати ім’я у паспорті, або перед Богом:

«Робити це можна у крайніх випадках. Коли людина стикається з незворотною загрозою життю. Наприклад, коли людина постійно перебуває на межі життя та смерті, з ним часто трапляються нещасні випадки, або ж він сохне без причини, а медицина не може визначити причин того, що відбувається. Тоді можна змінити ім’я у церкві. Тобто змінити той код, за яким людину знають сили, які нас оточують, – як добрі, так і злі. Адже коли на людину наводять негатив, робиться він саме на хрещене ім’я. І якщо мирське та хрещене ім’я – однакові, людина більш вразлива до всякого роду впливам. А коли ж людина змінює ім’я перед Богом, наведений негатив вже не працює».

Бережіть себе та близьких!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля