Як впливає на людину зміна імені?

Следствие ведут экстрасенсы

Про це розповів двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець та астролог Хаял Алекперов.

«Що стосується зміни імені, то змінювати його можна, якщо ви відчуваєте, що воно важко для вас, що саме з ним пов’язано більшість неприємностей у житті. Але ця зміна, швидше внутрішня – для себе, для людей. Іноді, щоб оточити себе потрібною, підходящої вам енергетикою можна попросити рідних та близьких називати вас по-іншому», – говорить ясновидець.

Однак Хаял не радить поспішати змінювати ім’я у паспорті, або перед Богом:

«Робити це можна у крайніх випадках. Коли людина стикається з незворотною загрозою життю. Наприклад, коли людина постійно перебуває на межі життя та смерті, з ним часто трапляються нещасні випадки, або ж він сохне без причини, а медицина не може визначити причин того, що відбувається. Тоді можна змінити ім’я у церкві. Тобто змінити той код, за яким людину знають сили, які нас оточують, – як добрі, так і злі. Адже коли на людину наводять негатив, робиться він саме на хрещене ім’я. І якщо мирське та хрещене ім’я – однакові, людина більш вразлива до всякого роду впливам. А коли ж людина змінює ім’я перед Богом, наведений негатив вже не працює».

Бережіть себе та близьких!