Чого ви не знаєте про своє прізвище?

Следствие ведут экстрасенсы

Про зв’язок імені та долі людини, яка його носить, міркували вчені уми, мудреці та філософи ще з незапам’ятних часів. Якщо з ім’ям все майже ясно, то як бути з прізвищем, яке вибирати не доводиться? Як воно впливає на долю людини – розповів двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець та астролог Хаял Алекперов.

«З прізвищем все трохи по-іншому. Воно несе у собі енергетику роду. Це зв’язок людини з його предками, і з усім родовим енергетичним вантажем. На неї, як намисто на нитку, нанизуються всі вчинки роду, як добрі справи, так і гріхи. Часто буває так, що добрими справами, благими вчинками й видатними подвигами предки «заслуговують» неймовірну удачу, або схильність до багатства, або певний талант, який передається нащадкам з покоління у покоління. І чим сильніше нащадки шанують своє прізвище, свій рід – тим більше й сильніше стає енергетичний захист їхніх предків. Саме тому у родині завжди дуже раділи народженню хлопчика – адже на світ з’явився продовжувач роду. Дівчина ж, виходячи заміж, стає частиною роду свого чоловіка. Точно так же енергетика роду передається від глави сім’ї до всіх дітей», – каже Хаял Алекперов.

Але також екстрасенс розповідає, що потрібно розуміти, що разом з прізвищем людині передається й так звана родова карма: «Тобто енергетична відповідальність за всі погані вчинки предків у роду. Тому до таких речей треба ставитися вкрай серйозно, здійснювати добрі вчинки й не грішити, щоб не заплямувати енергетику роду».

Бережіть себе та близьких!