Як поводити себе та що обов’язково зробити у період місячного затемнення?

Следствие ведут экстрасенсы

Нагадаємо, що місячне затемнення, яке співпало з повним місяцем, відбулося 23 березня. І дія від цього явища триватиме два тижні. Як же поводитися у цей період, і що обов’язково потрібно зробити, розповів двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець та астролог Хаял Алекперов.

«Мінімізувати негативний прояв на людину місячного затемнення прекрасно допомагає вода. А тому контрастний душ, розслаблююча ванна або будь-які інші водні процедури – це те, що допоможе відчувати себе в тонусі, мислити тверезо й чітко», – радить екстрасенс.

Також, у цей період саме час зайнятися своїм духовним саморозвитком – сісти за улюблену книгу, зайнятися йогою, приділити час медитації або просто посидіти перед запаленою свічкою наодинці зі своїми думками.

«Можна провести відмінний ритуал й позбутися від негативу. Написати на чистому аркуші свої негативні думки, страхи, переживання, невисловлені претензії до оточуючих та до самого себе й спалити їх від полум’я свічки. Енергетика місячного затемнення дає сили, завершити якийсь життєвий етап, повністю відмовитися від того, що вже віджило, втратило колишню цінність. Якщо ви хочете попрощатися з романтичними чи дружніми стосунками, то заплануйте розставання саме на цей період, тоді розірваний зв’язок навряд чи буде відновлений​​», – каже астролог.

Також у період затемнення варто переглянути свій режим дня та раціон.

«По можливості відмовтеся від алкоголю та жирної їжі. Слідкуйте, щоб всі вживані продукти були непростроченими, а фрукти  й овочі – свіжими. Намагайтеся користуватися природною аптекою. Вам допоможуть настої плодів та трав, мінеральна вода й масажі з використанням масел і каменів вашого знаку Зодіаку. Що стосується сфери особистих відносин, якими ви дорожите – не зайвим буде у період місячного затемнення приділяти більше часу близьким, частіше говорити компліменти й теплі слова, радувати подарунками та приємними сюрпризами», – радить Хаял Алекперов.

Дотримуючись всіх порад, ви точно мінімізуєте можливі сварки і розбіжності. Бережіть себе і близьких!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля